صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با همت خیرین و مسئولین اتفاق افتاد؛

برآورده شدن آرزوی 50 نیازمند در جشن رمضان بهشهر

آرزوی بیش از پنجاه نیازمند در مراسم جشن رمضان بهشهر برآورده شد.

کد خبر : 39706

تاریخ انتشار : 25/03/1395 - 01:57


برآورده شدن آرزوی 50 نیازمند در جشن رمضان بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، مراسم جشن رمضان شامگاه گذشته به همت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهشهر با حضور خیرین و مسئولین این شهرستان در سالن فرهنگی هنری بصیرت برگزار و در این مراسم آرزوی بیش از پنجاه نیازمند برآورده شد.


سید موسی عمادی در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار خط امید گفت: جشن رمضان رمضان در بهشهر هر ساله با هدف ترويج و گسترش سنت حسنه و اسلامي حمايت از نيازمندان و اكرام ايتام برگزار و با گردهمایی خیرین بزرگوار شهرستان، کمک هایی برای خانواده های نیازمند جمع آوری می‌شود.


وی با بیان اینکه رویه و عملکرد کمیته امداد امام خمینی(ره)، خودکفایی خانوارهای تحت پوشش و نیازمند است، از ایجاد 347 فرصت شغلی در سال گذشته خبر داد و افزود: شهرستان بهشهر با توجه به تعهد از پیش تعیین شده موظف به ایجاد 219 فرصت شغلی در این شهرستان بود که این مهم با همت و تلاش خیرین به‌ویژه مسئولین امر شهرستان و روسای بانک‌ها به 347 شغل رسید.


مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهشهر به حضور 280خانوار فاقد مسکن و یا مستاجر اشاره و تصریح کرد: با امضای  تفاهم نامه بین اداره اوقاف، کمیته امداد و موسسه خیریه حضرت زهرا(س) هشت خانواده یتیم در سال گذشته خانه دار شدند که از جمله اتفاقات خوشایند در کارنامه کمیته امداد این شهرستان بود.


این مسئول خاطرنشان کرد: در سال گذشته از محل اعتبارات دولتی برای 85 نوعروس به ازای هر نفر 2میلیون تومان پیش بینی شده بود که خوشبختانه با کمک خیرین، فرصت ازدواج برای 160 نفر فراهم شد.

 

عمادی با بیان اینکه 520 دانش آموز و 1400 دانشجو تحت پوشش کمیته امداد بهشهر هستند افزود: شهرستان بهشهر دارای 3450 مددجو است که از این تعداد 75 خانوار با بیماری صعب‌العلاج دست و پنجه نرم می‌کنند.


به گزارش خط امید، در حاشیه مراسم جشن رمضان از خیرینی که به صورت مداوم در طول سال با این کمیته همکاری می کنند تجلیل شد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : برآورده شدن آرزوی 50 نیازمند در جشن رمضان بهشهر

برآورده شدن آرزوی 50 نیازمند در جشن رمضان بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر