صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

برداشتن بلوار دوازده ساله خیابان امام خمینی(ره) بهشهر برای کاهش ترافیک

فرماندار بهشهر گفت: برای کم کردن ترافیک خیابان امام خمینی(ره) بهشهر که یکی از خیابان های پر تردد و اصلی شهر محسوب می‌شود لازم است بلوار وسط این خیابان برداشته شود.

کد خبر : 39582

تاریخ انتشار : 22/03/1395 - 14:27


برداشتن بلوار دوازده ساله خیابان امام خمینی(ره) بهشهر برای کاهش ترافیک

به گزارش خبرنگار خط امید، سید خالق سجادی فرماندار بهشهر در جلسه شورای ترافیک شهرستان  که ظهر امروز با حضور اعضای این شورا در ساختمان فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: بهشهر شهر بزرگی نیست اما متاسفانه در در این شهر کوچک با ترافیک گریبانگبر هستیم.


وی به خیابان‌های دارای ترافیک شهرستان اشاره و افزود: خیابان های امام(ره)، هفت تیر، چهارراه گرگان و آزادی از جمله خیابان هایی هستند که دچار مشکل ترافیکی هستیم که باید در سریع ترین زمان ممکن تصمیم جدی و کارشناسی برای سهولت در تردد مردم گرفته شود.


فرماندار بهشهر با بیان اینکه هر اقدامی که در شهر بخواهد انجام شود چه خوب چه بد، با حواشی همراه بوده وعده‌ای موافق و عده‌ای مخالف هستند خاطرنشان کرد: برای کم کردن ترافیک خیابان امام خمینی(ره) بهشهر که یکی از خیابان های پر تردد و اصلی شهر محسوب می‌شود لازم است بلوار وسط این خیابان برداشته شود.


رئیس شورای ترافیک شهرستان بهشهر تصریح کرد: بیشتر مردم بهشهر با برداشته شدن این بلوار موافق هستند، اما باید توجه داشت که برای کنترل ترافیک این خیابان، راهنمایی و باید به صورت جدی و قاطعانه ورود پیدا کند و قانون را برای همه اجرا کنند، چراکه مردم از تبعیض ناراحت هستد.


حمید آزموده شهردار بهشهر نیز در این جلسه گفت: نگرش بیش از هفتاد درصد از مردم نسبت به برداشته شدن این بلوار مثبت است، البته انتقادهایی نسبت به کم شدن فضای سبز و زیبایی این خیابان اصلی شهر وجود دارد که سعی داریم با نصب گلدان‌های زیبا تا حدودی زیبایی خیابان امام خمینی(ره) حفظ شود.


وی با بیان اینکه جمع‌آوری این بلوار آغاز شده ادامه داد: از چند روز گذشته جابجایی تیرهایی روشنایی وسط بلوار آغاز شده است که با توجه به ماه رمضان و ترافیک مضاعف در این روزها کمی زمان‌بر است که تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بزودی این پروژه به اتمام برسد.


شهردار بهشهر تاکید کرد: با توجه به کاشت درختان زیاد و زیبا در وسط این بلوار سعی بر این است که این درختان با دقت زیاد از دل خاک بیرون آورده و به ورودی‌های شهر و یا پارک‌ها منتقل شوند تا به محیط زیست آسیب نرسد.


این مسئول به انتقال بازار هفتگی(چهارشنبه بازار) به یک مکان محصور شده اشاره کرد و افزود: برای کنترل ترافیک این منطقه از شهر به دنبال این هستیم که این بازار به یک مکان محصور با سهام خود فروشندگان منتقل شد تا این افراد در نگهداری و گرداندن آن مکان دخیل باشند.


آزموده گفت: انتقال زمانی این بازار هفتگی دارای تبعات مثبت و منفی زیادی است که باید به آن توجه کرد و از همه دستگاه‌های شهرستان نظر خواست، که البته با انتقال مکانی این بازار هفتگی مشکلات زمان آن هم برطرف می‌شود.

  

  

دیدگاه شما در مورد : برداشتن بلوار دوازده ساله خیابان امام خمینی(ره) بهشهر برای کاهش ترافیک

برداشتن بلوار دوازده ساله خیابان امام خمینی(ره) بهشهر برای کاهش ترافیک

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر