صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بهشهر خبر داد:

اجرای طرح مفتاح الجنه در روزهای مبارک ماه رمضان با حضور خیرین و مسئولین بهشهر

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بهشهر با بیان اینکه طرح مفتاح الجنه همه ساله با حضور خیرین شهرستان و مسئولین انجام می‌شود گفت: در طول سال خانواده‌های نیازمند شناسایی شده و در ایام مبارک رمضان به اتفاق خیرین و مسئولین از نزدیک مشکلات و کمبودها دیده و شنیده می‌شود.

کد خبر : 39535

تاریخ انتشار : 19/03/1395 - 23:29


اجرای طرح مفتاح الجنه در روزهای مبارک ماه رمضان با حضور خیرین و مسئولین بهشهر

سیدموسی عمادی در گفتگو با خبرنگار خط امید ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه ضیافت الهی اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های مهم کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهشهر در ماه مبارک رمضان رفع نیاز محرومان و رسیدگی به نیازمندان است.


وی در ادامه تصریح کرد: 3450 خانوار مددجو تحت پوشش این مرکز قرار دارند، برنامه سبد کالا برای تمام این خانوارها در دست انجام است و قرار بر این است که به تمام خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد هزار جریب سبد کالا داده شود.


رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بهشهر با بیان اینکه طرح مفتاح الجنه همه ساله با حضور خیرین شهرستان و مسئولین انجام می‌شود گفت: در طول سال خانواده‌های نیازمند شناسایی شده و در ایام مبارک رمضان به اتفاق خیرین و مسئولین از نزدیک مشکلات و کمبودها دیده و شنیده می‌شود و سپس برای بهبود وضعیت این خانواده‌ها اقدامات لازم صورت می‌گیرد.


این مسئول اظهار کرد: در این ایام مبارک هفته اطعام و اکرام ایتام و خانواده های نیازمند را داریم، این برنامه از 14 تا 21 ماه مبارک انجام می شود برای حدود 200 تا 300 خانوار برگزار می‌شود، که هدف دیگر از اجرای این طرح حامی یابی برای بچه‌های ایتام است، کسانی که تمایل دارند با تقبل پرداخت حداقل ماهی 30 هزار تومان می توانند حامی بچه‌های ایتام باشند.


وی در ادامه به حضور 220 کودک یتيم در شهرستان اشاره و بیان کرد: شهرستان بهشهر از حامیان بسیار خوبی برخوردار است که همیشه و در تمام زمینه‌ها در صحنه حضور داشته و با کمک های خود به مردم نیازمند و شهرستان کمک کرده اند، امیدواریم بتوانیم برای این کودکان حامی مناسب پیدا کنیم.


رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) یادآور شد: طرح محسنين از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده این مرکز است ، این طرح سرپرستی خانوادها از طرف خیرین است که بیمار صعب العلاج دارند و با مشکلات زیادی مواجه هستند .
خبرنگار نیلوفر عنقا

  

  

دیدگاه شما در مورد : اجرای طرح مفتاح الجنه در روزهای مبارک ماه رمضان با حضور خیرین و مسئولین بهشهر

اجرای طرح مفتاح الجنه در روزهای مبارک ماه رمضان با حضور خیرین و مسئولین بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر