صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر آموزش و پرورش بهشهر:

بهشهر تا سال ۹۳ بیسواد ندارد

مدیر آموزش و بهشهر گفت: با انجام دوره های آموزشی برنامه ریزی شده، بهشهر تا سال ۹۳ بیسواد نخواهد داشت.

کد خبر : 3941

تاریخ انتشار : 29/07/1392 - 00:30


بهشهر تا سال ۹۳ بیسواد ندارد

به گزارش خط امید بهشهر _ ابوالقاسم ثلاثی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هم اکنون در رده سنی 10 تا 49 سال 485 بی سواد در شهرستان بهشهر وجود دارد که این افراد باید تا پایان برنامه پنجم توسعه از نعمت باسوادبرخوردار شوند.

وی گفت: افراد علاقمند و دارای مدرک دیپلم به بالا می توانند با مراجعه به مدارس شهری و مجتمع ها در روستاها نسبت به عقد قرارداد و مشارکت در این طرح علاوه بر ادای تکلیف و اجر معنوی از هزینه تمام شده به ازای هر نفر قبولی از حق الزحمه ای معادل چهار میلیون و 200 هزار ریال بهره مند شوند.

ثلاثی گفت: تعداد بی سوادان شهرستان با اجرای برنامه های آموزشی مستمر از  هزار و 453 بی سواد در سال نفر به 485 نفر در سال 92 رسید.

وی افزود:  توجه به امر بیسوادی و ریشه کنی این معضل نیازمند توسعه دامنه برنامه ریزی ها، تلاش و همت مضاعف، مشارکت، عزم، اراده و خرد جمعی است.

مدیر آموزش و پرورش بهشهر گفت: تحقق اهداف و برنامه ها در راستای باسواد کردن افراد بازمانده از تحصیل، در گرو تلاش، وحدت، همدلی و همراهی مسئولان، جلب مشارکت و گسترش دامنه حمایت های آنان از نظام تعلیم و تربیت است.

رئیس آموزش و پرورش بهشهر افزود: در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص به صفر رساندن بیسوادی در گروه سنی 10 تا 49 سال تا پایان برنامه پنجم توسعه در جامعه اسلامی این طرح در شهرستان بهشهر آغاز شده و بجدیت در حال پیگیری است.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : بهشهر تا سال ۹۳ بیسواد ندارد

بهشهر تا سال ۹۳ بیسواد ندارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر