صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه:

نمی‌توان با کاغذبازی به اقتصاد مقاومتی دست

نمی‌توان به صورت سنتی و با کاغذبازی به اقتصاد مقاومتی دست یافت این کار مستلزم یک مدیریت جهادی است.

کد خبر : 39380

تاریخ انتشار : 13/03/1395 - 21:50


نمی‌توان با کاغذبازی به اقتصاد مقاومتی دست

به گزارش خبرنگار خط امید، علی محمد شاعری در جلسه بررسی مشکلات شهرستان بهشهر که ظهر امروز با حضور سید خالق سجادی فرماندار شهرستان، و مسئولین شهرستان در ساختمان فرمانداری شهرستان برگزار شد ضمن تسلیت ارتحال امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی اظهار کرد: راه امام راحل، راه خدمت به مردم، عزت، استقلال و آزادی است و برای ادامه این راه به عنوان یک سرباز کوچک پشت سر مقام رهبری، توفیق خدمت به مردم را دارم و اگر بخواهیم تابع امام کبیر و مطیع امر رهبر باشیم باید به رفع مشکلات مردم این منطقه بپردازیم.


وی افزود: ما می‌توانیم وضعیت اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی کشور و این منطقه را توسعه دهیم به شرطی که یک رویه برای توسعه و پیشرفت داشته باشیم، نمی‌توان به صورت سنتی و با  کاغذبازی به اقتصاد مقاومتی دست یافت این کار مستلزم یک مدیریت جهادی است.


نماینده مردم شرق مازندران با بیان اینکه همه مردم خواهان یک تحول اقتصادی و اجتماعی هستند تصریح کرد: عموم مردم بخصوص اقشار بی‌بضاعت و کم‌توان طالب یک تغییر وضعیت و تحولاتی در اقتصاد و اشتغال هستند، بیکاری نتیجه عدم توسعه و عدم توسعه نیز نتیجه سوءمدیریت است، بنابراین با یک روحیه و مدیریت جهادی مناسب می‌توان کشور را به قله‌های رفیع رساند.


این مسئول در ادامه گفت: چطور غرب مازندران با گردشگری اقتصادش می‌چرخد در صورتیکه شرق مازندران بیشترین اراضی کشاورزی، دریا، جنگل، گیاهان دارویی، منابع طبیعی و آثار تاریخی و باستانی دارد ولی کمترین توسعه در این منطقه دیده می‌شود.


استاندار اسبق گلستان با بیان اینکه‌ 72 درصد مهاجرت روستاها به شهر داریم یادآور شد: هر روز مردم از مناطق بالادست به امید شغل و رسیدن به خدمات اجتماعی و آموزشی بیشتر به حاشیه شهرها مهاجرت می‌کنند که شاهد خالی و متروکه شدن روستاها هستیم این در حالی است که این منطقه سرشار از منابع طبیعی است.


علی محمد شاعری تصریح کرد: انواع گیاهان دارویی در شرق مازندران وجود دارد ولی یک کارخانه تولید و بسته‌بندی برای این گیاهان و عرضه آن به بازار مهیا نیست، گیاهان دارویی با قیمت خیلی اندک از کشاورزان خریداری و با یک بسته‌بندی و کمی تغییرات با قیمتی گزاف به مردم فروخته می‌شود.


وی خاطرنشان کرد: با یک تغییر جدی در کیفیت‌های مدیریتی می‌توان تغییرات مناسبی در وضعیت مردم انجام داد، لغو و برکنار کردن یک مدیر تضعیف مدیریت است باید مدیران حمایت شوند، همه این تغییرات و گام‌ها با کمک فرماندار، امام جمعه شهرستان، شهرداری، شورای شهر، نخبگان ، مسئولین ادارات و دانشجویان محقق می‌شود.


نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه افزود: اولویت اول برای من در این چهار سال توسعه شرق مازندران است، مردم ولی نعمتان ما هستند باید برای رفاه و آسایش این مردم کوشش کرد، چرا با این همه باران و آب مردم باید کمبود آب شرب داشته باشند، امسال نباید بوی جیره دبندی آب شرب بیاید و حتما امسال این مسئله کم آبی باید حل شود.


خبرنگار: نیلوفر عنقا

  

 

  

دیدگاه شما در مورد : نمی‌توان با کاغذبازی به اقتصاد مقاومتی دست

نمی‌توان با کاغذبازی به اقتصاد مقاومتی دست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر