صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهرتاکید کرد:

مبارزه با قاچاق کالا و ارز مهمترین راه محقق شدن اقتصاد مقاومتی

فرماندار بهشهربا بیان اینکه واردات و قاچاق کالاهای خارجی باعث رکود اقتصادی کشور می‌شود عنوان کرد: یکی از راه های مهم برای نیل به این هدف بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کشور است.

کد خبر : 39308

تاریخ انتشار : 12/03/1395 - 00:52


مبارزه با قاچاق کالا و ارز مهمترین راه محقق شدن اقتصاد مقاومتی

به گزارش خبرنگار خط امید،  سید خالق سجادی شامگاه سه شنبه در جلسه کمسیون قاچاق کالا و ارز که با حضور علی پیر فلک مشاور استاندار و دبیر کمسیون برنامه ریزی، هماهنگی ونظارت بر مبارزه قاچاق کالا و ارزاستان مازندران و جمعی از مسئولین شهرستان در ساختمان فرمانداری برگزار شد اظهار کرد:  به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب اسلامی امسال سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل نامگذاری شده است، یکی از راه های مهم برای نیل به این هدف بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کشور است.

 

وی تصریح کرد: واردات و قاچاق کالاهای بیگانه به داخل کشور باعث فلج شدن واحدهای تولیدی شده و اقتصاد کشور را با مشکل مواجه می‌کند، اگر در بحث مبارزه و جلوگیری از قاچاق کالا و ارز ثابت قدم بایستیم باعث احیای زیادی از واحدهای تولیدی می‌شویم.

 

فرماندار بهشهر افزود: کشور ما در بحث تولیدات، مشکل و مانعی ندارد، چه بسیار کالاهای تولید داخل داریم که به مراتب از انواع مشابه وارداتی و خارجی آن بهتر و با کیفیت‌تر هستند، باید فرهنگ درست خریدن و استفاده از کالاهای داخلی را به مردم آموزش داد و به‌طور جدی با قاچاق کالا و ارز مبارزه کرد.

 

سجادی در ادامه خاطر نشان کرد: به جز قاچاق کالا و ورود آن به داخل کشور ما شاهد کارگاه های زیر زمینی هستیم که با عدم رعایت موازین بهداشتی و مواد سالم و استاندارد مشغول به تولید، عرضه و فروش محصولات در سطح کشور هستند که باعث آسیب جدی به واحدهای تولیدی استاندارد است لذا باید در این زمینه هم گام هایی برداشته شود.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان در خاتمه یادآور شد: مردم باید آگاه شوند تا از کالاهای قاچاق و وارداتی استفاده نکنند، این کالا ها با ظاهر ارزان در بازار عرضه می‌شوند ولی باعث رکود اقتصاد داخلی و عدم اشتغال به کار یک جوان ایرانی و بیکاری و ضربه زدن به سیستم اقتصاد کشور است ، تمام مسئولین باید در صورت مشاهده چنین مواردی سریعا گزارش داده و با متخلفین بطور جدی مبارزه می شود.
خبرنگار نیلوفر عنقا

  

  

دیدگاه شما در مورد : مبارزه با قاچاق کالا و ارز مهمترین راه محقق شدن اقتصاد مقاومتی

مبارزه با قاچاق کالا و ارز مهمترین راه محقق شدن اقتصاد مقاومتی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر