صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

جوان بهشهری جوان برتر استان خراسان رضوی شد

یک جوان بهشهری به عنوان جوان برتر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در سال 94 برگزیده شد.

کد خبر : 39276

تاریخ انتشار : 09/03/1395 - 01:09


جوان بهشهری جوان برتر استان خراسان رضوی شد

به گزارش خبرنگار خط امید، امین درزی لمراسکی دانشجوی بهشهری دانشگاه فردوسی مشهد و دبیر کانون هلال احمر این دانشگاه به‎عنوان جوان برتر جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در سال ۹۴ انتخاب شد.

امین درزی لمراسکی، دانشجوی رشته علوم دام دانشگاه فردوسی در سال ۱۳۹۳ به جمعیت جوانان هلال احمر پیوست و پس از گذراندن دوره‎های آموزشی و تخصصی امدادگری جمعیت، کانون هلال احمر دانشجویی  را برای  اولین در دانشگاه فردوسی مشهد راه اندازی کرد و به‎عنوان جوان برتر جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در سال ۹۴ برگزیده شد.

وی دلیل اصلی ورود به کانون هلال احمر را یک حادثه در یک اردوی علمی دانشجویی عنوان کرد که در این حادثه یکی از همکلاسی هایش دچار حادثه شده اما هیچ کدام توانایی نجات وی را نداشتند، و همین علت باعث شد پس از فرا گرفتن آموزش‌های امدادگری کانون هلال احمر دانشجویی را راه اندازی کند.

جوان برتر استان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: ابتکار کانون هلال احمر دانشجویی ایده‎ای بود که با تحقق آن، دانشجویان زیادی از رشته‎های مختلف به آن جذب شدند، دانشجویان رشته‎های بهداری، پرستاری و پزشکی به‎عنوان محلی برای پیاده سازی عملی آموخته‎هایشان و دانشجویان سایر رشته‎ها با انگیزه‎ یادگیری مهارت‎های امداد و نجات در این کانون ثبت نام کرده اند.

امین درزی لمراسکی افزود: این توفیق برای من حاصل شد تا تندیس خود را از دستان مبارک حضرت آیت‎الله معزی، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور دریافت و مورد تقدیر دکتر احمدی و دکتر پرکار، مدیرعامل و رییس جمعیت هلال احمر و هم‎چنین دکتر شاه‎بیگی، معاون جمعیت جوانان هلال احمر قرار بگیرم.

 

 

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : جوان بهشهری جوان برتر استان خراسان رضوی شد

جوان بهشهری جوان برتر استان خراسان رضوی شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر