صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اعلام آمادگی اهالی رسانه بهشهر برای دفاع از حرم حضرت زینب(س)

اهالی بسیج رسانه شهرستان بهشهر آمادگی خود را جهت جانفشانی و دفاع از حرم های اهل بیت (ع) در سوریه و عراق تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا حضرت ایه الله خامنه ای و فرمانده ارزشمند سپاه قدس سردارسرلشگر حاج قاسم سلیمانی اعلام می دارد .

کد خبر : 39239

تاریخ انتشار : 20/02/1395 - 23:34


اعلام آمادگی اهالی رسانه بهشهر برای دفاع از حرم حضرت زینب(س)

به گزارش خبرنگار خط امید، بسیج رسانه شهرستان بهشهر حرکت گروه تروریستی داعش را که در کشور سوریه و عراق در حال کشتار مسلمانان هستند را محکوم  و برای دفاع تمام قد از حرم های اهل بیت (ع) اعلام آمادگی کرد  .

متن آن به شرح زیر می باشد  :

بسم رب الشهدا والصدیقین
بشریت امروز شاهد فجایع دیگری است . قتل عام مردم بی دفاع ، نژادکشی و کشتار بی رحمانه زنان و کودکان در منطقه خاورمیانه دل هر انسان آزاده ای را به درد می آورد و هیچ کس نمی تواند در قبال این وحشی گری ها سکوت اختیار کند و بی تفاوت باشد .

متاسفانه انسان قرن بیست و یکم شاهد اقدامات غیر انسانی است که بشر اولیه و دوران جاهلیت نیز قادر به انجام و حتی تصور آن نبود .

سوءاستفاده و قرائت غلط و افراطی از باورها و اعتقادات دینی توسط گروه های تکفیری خصوصا داعش منجر به جنایات فجیعی علیه انسانیت در عراق و سوریه شده است و به فرموده مقام معظم رهبری ، حوادث اخیر سوریه  و عراق تقابل مذاهب و یا جنگ تروریسم با مخالفان آن نیست بلکه جنگ انسانیت با بربریت و وحشی گری است  .
حرامیان داعش ﺍﮔﺮ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﯿﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﻓﺮﺯﻧﺪﺍﻧﺘﺎﻥ ﺧﺎﻃﺮﻩ ﺍﯼ ﺍﺯ ﺧﻮﺩ ﺑﺠﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﯾﺪ ﻫﺮ ﭼﻪ ﺳﺮﯾﻌﺘﺮبه خانه ﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩ ﺑﺎﺯﮔﺮﺩﯾﺪ .  
ﺑﯽ ﺷﮏ ﺍﮔﺮ ﭘﺎﯾﻤﺎﻥ ﺑﻪ ﻣﯿﺪﺍﻥ ﻧﺒﺮﺩ ﺑﺎﺯ ﺷﻮﺩ به خدا ﺳﻮﮔﻨﺪ ﮐﻪ ﻣﺎﺩﺭﺍﻧﺘﺎﻥ ﺍﺯ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﺁﻭﺭﺩﻧﺘﺎﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻟﻌﻨﺖ می کنند .
ﻗﺮﻥ ﻫﺎﺳﺖ ﻧﺴﻞ ﺑﻪ ﻧﺴﻞ ﺟﻮﺍﻧﺎﻥ ﺷﯿﻌﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺳﻼﺧﯽ ﻭ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﺍﻧﺘﻘﺎﻣﯽ ﺷﺪﯾﺪ ﺍﺯ ﻗﺎﺗﻼﻥ امام حسین (ع)  شمشیرهای خود را تیز نگه داشته اند .
ﻭﺍﻟﻠﻪ  ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﭘﺎﯾﺘﺎﻥ ﺑﻪ ﺣﺮیم اهل بیت (ع) ﺑﺮﺳﺪ ﺳﺮﻫﺎﯼ بریده ی شما را برای حرم حضرت زینب (س) به پیشکش خواهیم برد .
با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) ، شهدا ، علمای منطقه خصوصا عالم عامل ، روحانی مجاهد و مردمی  حضرت آیت الله جباری (ره) نماینده فقید مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و سیدالشهدای مازندران ایت الله حاج سید عبدالکریم هاشمی نژاد و گرامیداشت شهدای پاک و مظلوم مدافع حرم شهید حاج رحیم کابلی و شهید کربلایی حبیب الله قنبری ، اهالی  بسیج رسانه شهرستان بهشهر آمادگی خود را جهت جانفشانی و دفاع از حرم های اهل بیت (ع)  در  سوریه و عراق تحت فرماندهی  فرمانده معظم کل قوا حضرت ایه الله خامنه ای و فرمانده ارزشمند سپاه قدس سردارسرلشگر حاج قاسم سلیمانی اعلام می دارد .
بسیج رسانه شهرستان بهشهر 

  

دیدگاه شما در مورد : اعلام آمادگی اهالی رسانه بهشهر برای دفاع از حرم حضرت زینب(س)

اعلام آمادگی اهالی رسانه بهشهر برای دفاع از حرم حضرت زینب(س)

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر