صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهرتاکید کرد:

تمام امکانات شهرستان در اختیار استقبال و تکریم شهدای مدافع حرم

فرماندار بهشهر گفت: برگزاری مراسم برای ورود پیکر شهدای مدافع حرم به شهرستان باید با تمام امکانات شهرستان انجام و در صورت نیاز تمام امکانات ادارات باید در اختیار این مناسبت قرار بگیرد.

کد خبر : 39179

تاریخ انتشار : 19/02/1395 - 11:25


تمام امکانات شهرستان در اختیار استقبال و تکریم شهدای مدافع حرم

به گزارش خبرنگار خط امید، سیدخالق سجادي در جلسه‌ای که با حضور سرهنگ علی نجفی فرمانده سپاه شهرستان، شهرداران رستم کلا، بهشهر و خلیل‌شهر و جمعی از مسئولین به مناسبت شهادت مدافعان حرم برگزار شد عنوان کرد: از همه مسئولان و مردم شهرستان بهشهر برای استقبال و تکریم هر چه باشکوه تر از پیکر شهدای مدافع حرم انتظار داریم، باید بهشهر ما یکدست در اختیار تکریم و نکوداشت شهدای بزرگوارمان باشد.

وی افزود: برگزاری مراسم برای ورود پیکر شهدا به شهرستان باید با تمام امکانات شهرستان انجام و در صورت نیاز تمام امکانات ادارات باید در اختیار این مناسبت قرار بگیرد.

فرماندار بهشهر تصریح کرد: تمام جایگاه‌های تبلیغاتی اعم از بنرها، تلویزیون‌های شهر، ادارات و روستاها باید در جهت تبلیغات محیطی برای خیر مقدم گویی به شهدای گرانقدر باشد.

 

سجادي خاطرنشان کرد: ما در رکاب خانواده شهدای عزیز هستیم و  برگزاری مراسم وکلیه تبلیغات با حضور خانواده مکرم شهدای مدافع حرم انجام می‌گیرد و اولویت با نظر خانواده این شهیدان است.

خبرنگار نیلوفر عنقا 

  

دیدگاه شما در مورد : تمام امکانات شهرستان در اختیار استقبال و تکریم شهدای مدافع حرم

تمام امکانات شهرستان در اختیار استقبال و تکریم شهدای مدافع حرم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر