صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر:

بی‌حجابی در شان بهشهر نیست

امام جمعه شهرستان بهشهر گفت: اگر در هر کجای کشور بد حجابی و پوشش نا مناسب رواج داشته باشد بی‌حجابی در شان بهشهر نیست، مسئولین و نیروی انتظامی و مذهبیان شهرستان بیشتر به این شرایط موجود رسیدگی کنند.

کد خبر : 39147

تاریخ انتشار : 18/02/1395 - 01:39


بی‌حجابی در شان بهشهر نیست

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت الاسلام سید عربعلی جباری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان بهشهر اظهار کرد: مقام معظم رهبری در دیدار مسئولین و سفرای کشورهای اسلامی با بیانی شیوا و حکیمانه فرمودند که امروز بشربرای درک و فهم بعثت از همیشه محتاج تر و نیازمندتر است، به تعبیر ایشان جبهه مقابل بعثت خاتم انبیا، جبهه جاهلیت است که مملو از ظلالت و گمراهی است.

 

وی تاکید کرد: جاهلیت امروز از دیدگاه رهبر فرزانه و معظم انقلاب اسلامی ما این جاهلیت در سه موضع تلاش می‌کند، ابتدا در جبهه اسلام ستیزی، دوم ایران ستیزی و سوم شیعه ستیزی است، مردم ما به‌خصوص جوان‌ها باید روی واژه‌ها دقت و تمرکز کنند تا جلوی این جاهلیت را بگیرند.

 

امام جمعه شهرستان بهشهر تصریح کرد: اگر در هر کجای کشور بد حجابی و پوشش نا مناسب رواج داشته باشد بی حجابی در شان بهشهر نیست، مسئولین و نیروی انتظامی و مذهبیان شهرستان بیشتر به این شرایط موجود رسیدگی کنند.

 

وی در ادامه به آشنایی با فرهنگ کار اشاره و تاکید کرد: شعار امسال ولی امر مسلمین اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل است، امید است تحولی در کارخانه‌ها و مراکز تولیدی شهرما، ایجاد شود.


حجت الاسلام جباری خاطر نشان کرد: امروز دشمنان ما و استکبار جهانی هدفشان این است که ظلالت و جاهلیت مدرن را رواج دهند، داعش فرزند نا مشروع همین استکبار جهانی با حمایت و کمک آن‌ها در حال قلع و قمع و تازاندن است.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر تصریح کرد: استکبار تا به امروز مردم را فدای اسرائیل کرده‌اند و مانند یک نوکر از اسرائیل غاصب، وهابیت و آل صعود دفاع می کنند، این حق مسلم ما است که با فریاد بلند ندای مرگ بر آمریکا و اسرائیل سر دهیم.


سید عربعلی جباری با تاکید بر اینکه مردم ما باید بدانند که امروز آمریکا با منطق زورگویانه و متجاوزانه در منطقه می‌تازد گفت: به مسئولین هشدار می‌دهم به هر شکل ممکن در برابر سیاست‌های غلط آمریکا بایستند تا جلوی حاکمیت طاغوت که مساوی با فساد و تباهی است گرفته شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : بی‌حجابی در شان بهشهر نیست

بی‌حجابی در شان بهشهر نیست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر