صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس آموزش و پرورش بهشهر خبر داد:

راه‌اندازی آزمایشگاه نانو با هزینه یک‌ونیم میلیاردی در بهشهر

رئیس آموزش و پرورش بهشهر از تجهیز و راه‌اندازی آزمایشگاه نانو در شهرستان بهشهر خبر داد و افزود: این آزمایشگاه که بالغ بر یک‌ونیم میلیاردريال هزینه در بر داشت با 30درصدهمکاری خیر مدرسه‌ساز آقای قلمچی در پژوهش‌سرای دانش‌آموزی شهرستان ساخته شد.

کد خبر : 39010

تاریخ انتشار : 11/02/1395 - 21:48


راه‌اندازی آزمایشگاه نانو با هزینه یک‌ونیم میلیاردی در بهشهر

قربانعلی اصغری در گفتگو با خبرنگار خط امید از برگزاری 19عنوان برنامه به مناسبت هفته معلم در بهشهر خبر داد و اظهار کرد: دغدغه معلم همیشه این است که حیات بشر، بر مدار ارزش‌ها و کرامت انسانی بچرخد، بنابراین امیدواریم با برگزاری هرچه بهتر گرامیداشت هفته معلم از این بزرگواران تقدیر کنیم.


وی با بیان اینکه شهرستان بهشهر 2146 همکار فرهنگی دارد گفت: 45 نفر از معلمان به عنوان معلم نمونه در شهرستان معرفی و از 28 همکاری که به عنوان منتخب به استان معرفی کردیم جناب آقای حسامی در مقطع ابتدایی از شهرستان بهشهر به عنوان نمونه استانی معرفی شدند.


رئیس آموزش و پرورش بهشهر افزود: در آموزش‌وپرورش به دنبال مدیریت حرفه‌ای هستیم و از هریک از کسانی که تخصص بالایی داشته باشند فرای جریانات سیاسی استفاده می‌کنیم، به همین دلیل در آزمون نهایی از رتبه سیزدهم در سال 93 به رتبه سه در سال 94 ارتقا پیدا کردیم.


این مسئول از تجهیز و راه‌اندازی آزمایشگاه نانو در شهرستان بهشهر خبر داد و افزود: این آزمایشگاه که بالغ بر یک‌ونیم میلیاردريال هزینه در بر داشت با  30درصدهمکاری خیر مدرسه‌ساز آقای قلمچی در پژوهش‌سرای دانش‌آموزی شهرستان ساخته شد.


اصغری در پایان با گلایه از شورای شهر بهشهر گفت: متاسفانه نه امسال و نه سال گذشته شورای شهر هیچ همکاری در برگزاری مراسمات گرامیداشت هفته معلم نداشت، حتی یک تماس تلفنی هم برای تبریک این روز برقرار نکردند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : راه‌اندازی آزمایشگاه نانو با هزینه یک‌ونیم میلیاردی در بهشهر

راه‌اندازی آزمایشگاه نانو با هزینه یک‌ونیم میلیاردی در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر