صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
عضو شورای سیاستگذاری همایش حقوق شهروندی؛

شهروندان شاداب، عیار سنجش مدیران موفق شهری است

عضو شورای سیاستگذاری همایش حقوق شهروندی گفت: این تفکر و باور که شهرداری تنها وظیفه خدمات و عمران شهری را بر عهده دارد بسیار کهنه و قدیمی است و امروز عیار سنجش مدیران موفق شهری به شهروندانی است که شاداب، سرزنده و با امید زندگانی بالا باشند.

کد خبر : 38960

تاریخ انتشار : 10/02/1395 - 11:56


شهروندان شاداب، عیار سنجش مدیران موفق شهری است

فاطمه ذبیح‌پور در گفتگو با خبرنگار خط امید از برگزاری دومین همایش حقوق شهروندی در تاریخ 23اردیبهشت ماه خبر داد و اظهار کرد: ما با این باور وارد عرصه همایش حقوق شهروندی شدیم که مطمئن هستیم شهر سالم نیازمند شهروند سالم بوده و امروز عیار سنجش مدیران موفق شهری به شهروندانی است که شاداب، سرزنده و با امید زندگانی بالا باشند.

 

وی افزود: این تفکر و باور که شهرداری تنها وظیفه خدمات و عمران شهری را بر عهده دارد بسیار کهنه و قدیمی است چرا که طرف مقابل شهرداران  دیگرسازه‌ها و ساختمان‌ها نبوده و ما با بیش از 100هزار شهروند روبرو هستیم.

 

عضو شورای سیاستگذاری همایش حقوق شهروندی ادامه داد: در شهر، تعداد شهرنشینان زیاد است اما شهرنشین ِ شهرگرا بسیار کم داریم که متاسفانه این مقوله با عنوان رعایت همه جانبه فرهنگ شهرنشینی می‌بایست ارتقا یابد چرا که نحوه و سبک زندگی در عصر جدید کاملا تغییر کرده است.

مسئول روابط عمومی شهرداری بهشهر تصریح کرد: دراین راستا با اهتمام علمی هرچه تمام‌تر و بهره‌برداری اصولی از مقالات ارائه شده در این همایش، راه آموزش و تحقیق را برای ما کوتاه و ارزان می‌کند هرچند در توسعه فرهنگی، این امورات هزینه نیست و به‌عنوان سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

  

  

دیدگاه شما در مورد : شهروندان شاداب، عیار سنجش مدیران موفق شهری است

شهروندان شاداب، عیار سنجش مدیران موفق شهری است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر