صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر:

شهروندان باید مسئولیت‌پذیری در قبال را یکدیگربدانند

فرماندار بهشهر گفت: شهروندان می‌بایست مسئولیت‌پذیری را در قبال یکدیگربدانند و این نه تنها وظیفه تمام دستگاه‌ها است اما نقش دانشگاه‌ها و آموزش‌وپرورش پر رنگ تر به نظر می‌رسد .

کد خبر : 38890

تاریخ انتشار : 08/02/1395 - 23:20


شهروندان باید مسئولیت‌پذیری در قبال را یکدیگربدانند

به گزارش خبرنگار خط امید، سید خالق سجادی در دومین همایش حقوق شهروندی که درفرمانداری بهشهر برگزار شد اظهار داشت: پایه  اول مهندسی اجتماعی، آموزش شهروندی است که بر اساس آن، به شهروندان اموزش داده می‌شود که در جامعه چگونه رفتاری داشته باشند تا موفق تر از دیگران عمل کنند.


وی با بیان اینکه این آموزش باید از کودکی آغاز شود افزود: شهروندان می‌بایست مسئولیت‌پذیری را در قبال یکدیگر بدانند و این نه تنها وظیفه تمام دستگاه‌ها است اما نقش دانشگاه‌ها و آموزش‌وپرورش پر رنگ‌تر به نظر می‌رسد.


فرماندار بهشهر با اشاره به این که رویکرد دولت تدبیر و امید مبنی بر حفظ و گسترش حقوق شهروندی است تصریح کرد: نهادینه کردن قوانین و صیانت ازحقوق شهروندی موجبات افزایش سطح رضایتمندی مردم از مسئولان را ایجاد وبه حل مشکلات موجود در جامعه کمک می‌کند.


 این مسئول تاکید کرد: ميزان احساس تعلق شهروندان به شهر و محله، ميزان حساسيت جامعه شهروندان نسبت به فرهنگ‌هاي مخرب، ميزان تعامل و مشاركت هدفمند در عرصه خدمات شهري از مواردی است که تنها با آموزش شهروندان به دست می آید و این موفقیت مطمئنا نتیجه تلاش مسئولان و دانشگاهیان است.

  

  

دیدگاه شما در مورد : شهروندان باید مسئولیت‌پذیری در قبال را یکدیگربدانند

شهروندان باید مسئولیت‌پذیری در قبال را یکدیگربدانند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر