صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر در دیدار با هیئات مذهبی؛

مجالس عزای اهل‌بیت(ع) مانع تفرقه انگیزی دشمن در بین ما است

فرماندار بهشهر گفت: دشمن وحدت ما را نشانه گرفته است تا از ایجاد تفرقه میان مسلمین به اهداف شوم خود دست یابد، اما ماه محرم، مجالس عزای اهل‌بیت علیهم‌السلام و هیئات مذهبی فرصتی است تا بتوانیم وحدت میان مسلمان ایران و جهان را به تصویر بکشیم.

کد خبر : 38889

تاریخ انتشار : 08/02/1395 - 23:19


مجالس عزای اهل‌بیت(ع) مانع تفرقه انگیزی دشمن در بین ما است

به گزارش خبرنگار خط امید، میثم پاینده در گفتگو با خبرنگار خط امید چهارشنبه هشت اردیبهشت از دیدار سیدخالق سجادی فرماندار بهشهر با مسئولین هیئات مذهبی این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: این جلسه به همت اداره تبلیغات اسلامی و به درخواست فرماندار بهشهر در سالن اجتماعات فرمانداری بهشهر برگزار شد.


وی افزود: تعدادی از حاضرین ضمن بیان دیدگاه‌ها، نقطه نظرات، و انتقادات به مشکلات فراروی اقشار مذهبی در اجرای برنامه‌ها در سطح شهرستان اعم از کمبود فضا‌های تبلیغاتی جهت اطلاع رسانی و عدم دغدغه فرهنگی برخی از مسئولین اشاره و خواستار توضیحات لازم از طرف نماینده ارشد دولت در شهرستان شدند.


مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی بهشهر تصریح کرد: این جلسات در راستای اجرای هرچه بهتر فعالیت‌های فرهنگی شهرستان تشکیل شد و امیدواریم با برگزاری مستمر این جلسات مشکلات فعلان فرهنگی شهرستان برطرف شود.


سید خالق سجادی در این جلسه اظهار کرد: راه‌اندازی هیات‌های مذهبی یک حرکت خودجوش مردمی است و هیچ کسی نمی‌تواند ادعا کند که بانی آن است، لازم است مساجد و هیئات امنا با فعالیت‌های مذهبی و جذب جوانان با اشاعه فرهنگ‌های اسلامی در مساجد تقویت شود .


وی با بیان اینکه نیاز جامعه امروز وحدت و همدلی میان مردم است، خاطرنشان کرد: دشمن وحدت ما را نشانه گرفته است تا از ایجاد تفرقه میان مسلمین به اهداف شوم خود دست یابد، اما ماه محرم، مجالس عزای اهل بیت علیهم السلام و هیئات مذهبی فرصتی است تا بتوانیم وحدت میان مسلمان ایران و جهان را به تصویر بکشیم.

 

فرماندار بهشهر به ضرورت پرداختن به موضوع حجاب و عفاف اشاره و تصریح کرد: هر چند در ارائه راهکارهای شفاف، ممکن و قابل اجرا در عرصه عفاف و حجاب تاخیر ایجاد شده است، اما ضروری است با تشکیل جلسات مستمر و کمیته‌های هدفمند با رویکردی جدی به بحث و بررسی در این زمینه بپردازیم. 

  

دیدگاه شما در مورد : مجالس عزای اهل‌بیت(ع) مانع تفرقه انگیزی دشمن در بین ما است

مجالس عزای اهل‌بیت(ع) مانع تفرقه انگیزی دشمن در بین ما است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر