صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
استاندار مازندران خبر داد:

ایجاد بزرگ‌ترین گلخانه كشور در بهشهر

استاندار مازندران گفت: با توجه به اینکه ایجاد گلخانه‌های مناسب یكی از محورهای مهم تحقق اقتصاد مقاومتی است بزرگترین گلخانه کشور در بهشهر ایجاد می‌شود.

کد خبر : 38752

تاریخ انتشار : 04/02/1395 - 00:26


ایجاد بزرگ‌ترین گلخانه كشور در بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، ربیع فلاح جلودار در نماز جمعه بهشهر با بیان اینکه امام جمعه این شهرستان پیگیر مطالبات شما مردم عزیز است اظهار داشت: كاهش نرخ بیكاری و كسب رتبه پنجم مشاركت اقتصادی بیانگر ظرفیت بسیار خوب مازندران است و ما امیدواریم در سال 95 شاهد رشد اشتغال و كاهش بیكاری در استان به ویژه در شهرستان بهشهر باشیم.


وی به سرمایه گذاری 660 میلیارد تومانی در بخش صنعت مازندران در سال گذشته اشاره كرد و گفت: همدلی و همگرایی زیرساخت تحقق اقتصاد مقاومتی است ، مازندران برای تحقق اقتصاد مقاومتی آمادگی كامل را دارد و در این مسیر به مشاركت مردم نیازمندیم.


استاندار مازندران شهرستان بهشهر را یكی از شهرهای مهم استان دانست و از ایجاد بزرگترین گلخانه كشور در این شهرستان خبر داد و گفت‌: ایجاد گلخانه‌های مناسب یكی از محورهای مهم تحقق اقتصاد مقاومتی است.


نماینده عالی دولت تصریح کرد: قرارگاه عملیاتی اقتصاد مقاومتی در استان راه اندازی شده و با برنامه‌ریزی، پروژه‌های مهم استان در اولویت قرار می‌گیرد.


وی خواستار تقویت مشاركت بخش خصوصی در استان شد و گفت: فرمانداران باید وضعیت كلیه واحدهای تولیدی را بررسی و در كوتاه ترین زمان نسبت به رفع مشكلات آنان اقدام كنند. 

  

دیدگاه شما در مورد : ایجاد بزرگ‌ترین گلخانه كشور در بهشهر

ایجاد بزرگ‌ترین گلخانه كشور در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر