صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر خطاب به استاندار مازندران:

بهشهر را هم نگاه کنید / بهشهر در حاشیه قرار دارد

امام جمعه بهشهر خطاب به استاندار تصریح کرد: بهشهر را هم نگاه کنید، بهشهر از شهرهایی است که در حاشیه و بسیار مورد فراموشی قرار گرفته است.

کد خبر : 38751

تاریخ انتشار : 03/02/1395 - 23:42


بهشهر را هم نگاه کنید / بهشهر در حاشیه قرار دارد

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری در خطبه‌های نماز جمعه بهشهر اظهار کرد: یکی از خصوصیات متقین این است که در زندگی طوری باید از  شهر کشور و نظام خود دفاع و مراقبت کند که دشمن مایوس باشد و نتواند در کشور نفوذ کنند.


وی با تفسیر یک حدیث از امام جواد(ع) افزود: آن کس که از راه درست جدا می‌شود و به چپ و راست تمایل پیدا می‌کند از حق و ارزش‌های الهی فاصله گرفته و از خدا دور شده است، دشمن و شیطان هم همین را می‌خواهد که مردم از ارزش‌های خود روی برگردان باشند.


امام جمعه بهشهر تاکید کرد: در سال 95 همه باید پای کار بیاییم تا به آنچه که مقام معظم رهبری در شعار سال تبیین فرمودند برسیم، و برای رسیدن به این موضوع باید عمل و استقامت داشته باشیم.


حجت‌الاسلام جباری خطاب به استاندار تصریح کرد: بهشهر را هم نگاه کنید، بهشهر از شهرهایی است که در حاشیه و بسیار مورد فراموشی قرار گرفته است، ما اداره گردشگری نداریم، ما از استاندار می‌خواهیم که در سال 95 برای بهشهر راه‌اندازی اداره گردشگری تصویب کنند. 

  

دیدگاه شما در مورد : بهشهر را هم نگاه کنید / بهشهر در حاشیه قرار دارد

بهشهر را هم نگاه کنید / بهشهر در حاشیه قرار دارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر