صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر:

هفتاد درصد صندلی‌های کتابخانه‌های بهشهر پر است

فرماندار بهشهر عنوان کرد: باعث دلگرمی است که با وجود فضاهای مجازی امروز هفتاد درصد از صندلی‌های کتابخانه‌های بهشهر از دوستداران کتاب پر است.

کد خبر : 38748

تاریخ انتشار : 01/02/1395 - 13:10


هفتاد درصد صندلی‌های کتابخانه‌های بهشهر پر است

به گزارش خبرنگار خط امید، سیدخالق سجادی در نشست صمیمی با علیرضا یونسی معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه 10کتابخانه فعال در بهشهر  وجود دارد که پنج کتابخانه مشارکتی است اظهار کرد: در دو بیمارستان مهر و امام خمینی(ره) طرح کتابخانه انجام شده که بیماران و همراهان آنان می‌توانند به مطالعه کتاب بپردازند.

 

وی تصریح کرد: چند پروژه کتابخانه از جمله کتابخانه حسین آباد با 70درصد پیشرفت فیزیکی و ساختمان کتابخانه گرجی‌محله با 50درصد در حال ساخت‌وساز است، اما ساخت کتابخانه مرکزی بهشهر پیشرفت خاصی ندارد.

 

فرماندار بهشهر در ادامه با بیان اینکه همه ما از گذر کتاب، کتاب‌خوانی و مدرسه در اینجا نشستیم تاکید کرد: با وجود فضاهای مجازی و دهکده جهانی که باعث شده نسل جوان کمتر به کتاب‌خوانی روی بیاورند 70درصد از صندلی‌های کتابخانه‌های شهر در اختیار جوانانی است که گرایش به کتاب خوانی دارند که جای بسی قدر دانی دارد

.

نماینده عالی دولت در خاتمه بیان کرد: برای جذب نسل جوان به امر کتاب خوانی ازهمه مسئولین و نهاد‌ها طلب همکاری و مساعدت داریم، باید در ترویج کتاب خوانی کوشا باشیم تا بتوانیم در راستای این مهم به وظایف خود عمل کرده و آن را تحقق بخشیم.

خبرنگار: نیلوفر عنقا 

  

دیدگاه شما در مورد : هفتاد درصد صندلی‌های کتابخانه‌های بهشهر پر است

هفتاد درصد صندلی‌های کتابخانه‌های بهشهر پر است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر