صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران اعلام کرد

تصویب طرح هادی برای تمام روستا‌های بالای ۲۰ خانوار مازندران

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران، گفت: ۳۲۰۰ روستای دارای سکونت در مازندران وجود دارد که بیش از ۲ هزار روستا بیش از ۲۰ خانوار جمعیت دارد که برای همه آنها طرح هادی مصوب شده است.

کد خبر : 38740

تاریخ انتشار : 29/01/1395 - 11:59


تصویب طرح هادی برای تمام روستا‌های بالای ۲۰ خانوار مازندران

به گزارش خط امید،  به نقل از عصرساری، سیدمجید هاشمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در سال گذشته ۳۲۰ روستا در مازندران فاقد اجرای طرح هادی بود، گفت: طرح هادی برای تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار در استان مصوب شد.

وی در ادامه گفت: ۳۲۰۰ روستای دارای سکونت در مازندران وجود دارد که بیش از ۲ هزار روستا بیش از ۲۰ خانوار جمعیت  دارد که برای همه آنها طرح هادی مصوب شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران درباره صدور سند مالکیت در روستاها و شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت، گفت: سال گذشته برای ۱۴ هزار و ۱۸۹ خانوار روستایی و ۸۰۸ خانوار شهری سند مالکیت صادر شده است.

هاشمی با بیان اینکه تا سال گذشته ۱۲۷ هزار خانوار روستایی برای ساخت واحد مسکونی به بانک عامل معرفی شدند، گفت: تاکنون عملیات ساخت‌ وساز ۱۲۰ هزار واحد مسکونی به اتمام رسیده است.

وی سقف تسهیلات برای ساخت مسکن در این بخش را ۱۵ میلیون تومان با کارمزد پنج درصد و با بازپرداخت ۱۲ ساله اعلام نمود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران با اشاره به اینکه با همکاری بهزیستی، بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن برای خانواده‌هایی که از دو معلول دارند، واحد مسکونی احداث می‌شود، افزود: با تسهیلات روستایی، برای ۱۲۶ خانوار تحت پوشش بهزیستی که دارای تک معلول بودند، مسکن احداث گردید.

با اشاره به اینکه با همکاری بهزیستی، بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن برای خانواده‌هایی که از دو معلول دارند، واحد مسکونی احداث می‌شود، افزود: با تسهیلات روستایی، برای ۱۲۶ خانوار تحت پوشش بهزیستی که دارای تک معلول بودند، مسکن احداث گردید. 

  

دیدگاه شما در مورد : تصویب طرح هادی برای تمام روستا‌های بالای ۲۰ خانوار مازندران

تصویب طرح هادی برای تمام روستا‌های بالای ۲۰ خانوار مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر