صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مجلس تصویب کرد

حذف سه‌دهک بالای جامعه/ زمان اجرا

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از تصویب حذف ۳۰ درصد از یارانه بگیران از درآمدهای بالای جامعه در کمیته اقتصادی کمیسیون برنامه و بودجه خبر داد که در صورت تصویب این مصوبه در صحن مجلس باید حداکثر ۳ ماه پس از تصویب لایحه اصلاحیه بودجه اجرا شود.

کد خبر : 3874

تاریخ انتشار : 28/07/1392 - 11:42


حذف سه‌دهک بالای جامعه/ زمان اجرا

به گزارش خط امید بهشهر _ جعفر قادری در خصوص جلسه صبح امروز یکشنبه کمیته اقتصادی کمیسیون برنامه و بودجه برای بررسی لایحه اصلاحیه قانون بودجه ۹۲ گفت: در این جلسه در خصوص ادامه پرداخت یارانه به مردم بحث و گفتگو شد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در بخش هدفمند کردن یارانه ها اعضای کمیته با حذف ۳۰ درصد افرادی که در جامعه دارای درآمد بالایی هستند از دریافت یارانه موافقت کردند و مقرر شد این مصوبه کمیسیون حداکثر ۳ ماه پس از تصویب لایحه اصلاحیه بودجه در مجلس شورای اسلامی اجرا شود.

وی در خصوص تصویب بند دیگری از لایحه اصلاحیه بودجه نیز گفت: مقرر شد بخش حمل و نقل از ۱۰ درصد منابع ریالی صندوق توسعه ملی استفاده کند.

پیش از این نیز چهره های اقتصادی مجلس و در پی آن دولت به دلیل کسری شدید بودجه در بخش پرداخت یارانه ها از حذف ۳ دهک بالای جامعه از دریافت یارانه سخن گفته بودند.

لایحه اصلاحیه بودجه که دولت موفق به کسب فوریت از مجلس برای بررسی آن نشد ، در حال حاضر در کمیسیون های مجلس در دست بررسی است .


منبع : مهر

 

  

دیدگاه شما در مورد : حذف سه‌دهک بالای جامعه/ زمان اجرا

حذف سه‌دهک بالای جامعه/ زمان اجرا

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر