صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر:

50 درصد اقتصاد بهشهر از کشاورزی تامین می‌شود

فرماندار بهشهر گفت: 50 درصد اقتصاد شهرستان بهشهر از کشاورزی تامین می‌شود، لذا باید این بخش بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

کد خبر : 38733

تاریخ انتشار : 28/01/1395 - 23:53


50 درصد اقتصاد بهشهر از کشاورزی تامین می‌شود

به گزارش خبرنگار خط امید، سید خالق سجادی در جلسه کار گروه آب، خاک، کشاورزی و منابع طبیعی شهرستان که عصر امروز با حضورخلیل حقیقی رئیس اداره جهاد کشاورزی، مجتبی اسدی بخشدار مرکزی و سایر اعضای کارگروه در ساختمان فرمانداری بهشهر برگزار شد عنوان کرد: اگر قرار است اقدام و عملی در خصوص اقتصاد مقاومتی و فرمایش رهبر معظم انقلاب صورت پذیرد باید بدانیم که 50 درصد اقتصاد شهرستان بهشهر از کشاورزی تامین می‌شود، لذا باید این بخش بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

وی افزود: کشاورزی شهرستان بهشهر بیشتر بر پایه کشاورزی سنتی است و باید با کمک و همکاری دستگاه‌های اجرایی کشاورزی، دامپروری، پرورش ماهی و سایر فعالیت‌های تولیدی، از سنتی به مکانیزه و صنعتی تبدیل شود و این امر محقق نمی‌شود مگر باتلاش و کوشش مسولان امر، توان اعتباری و مالی دستگاه‌های اجرایی و همت والای خودمان که مهمترین مسئله می‌باشد.

فرماندار بهشهر تصریح کرد: علت ضعف شهرستان ما بیشتر به خاطر فقر فکری می‌باشد ، نیاز است که این فقر فکری را به غنای فکری تبدیل کنیم  که هزینه تبدیل فقر فکری به غنای فکری کمتر از غنای اقتصادی است.

نماینده عالی دولت در بهشهر خاطر نشان کرد:  مکانیزه و صنعتی  شدن نیاز به آموزش مردم دارد که در ابتدا مانند سایر کارها کمی هزینه در بر خواهد داشت ولی بعد از مدت زمانی هزینه‌های مصرف شده تبدیل به سرمایه‌های برگشی شده و باعث رونق و ترقی در زمینه‌های تولیدی و کشاورزی شهرستان می‌شود .

سجادی در پایان تاکید کرد: در سال جدی باید برای مردم کار و اعتمادشان را جلب کرد، وظیفه همه ما راه اندازی کار مردم است اگر کسی در یک اداره و نهادی بخواهد جواب سر بالا بدهد و یا کار ارباب رجوع را بدون جهت به زمان بعد موکول کند با آخرین توانم با شخص خاطی برخورد می‌کنم.
 خبرنگار نیلوفر عنقا

  

  

دیدگاه شما در مورد : 50 درصد اقتصاد بهشهر از کشاورزی تامین می‌شود

50 درصد اقتصاد بهشهر از کشاورزی تامین می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر