صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

راهیابی 10 دانش‌آموز بابلسری به مسابقات علمی کشور

10 دانش‌آموز بابلسری موفق شدند جواز حضور در مسابقات علمی کشوری را کسب کنند.

کد خبر : 38732

تاریخ انتشار : 28/01/1395 - 21:34


راهیابی 10 دانش‌آموز بابلسری به مسابقات علمی کشور

به گزارش خبرنگار خط امید، به نقل از مشهدسر، بر اساس اعلام نتایج اولیه المپیاد علمی کشور، چهار دانش‌آموز از مدارس شهرستان بابلسر موفق به اخذ حد نصاب نمره برای ورود به مرحله دوم شدند.


بر این اساس، آقایان سیدامیررضا پورمهدی در رشته ادبی و پارسا آقاجانی در رشته شیمی از نمونه دولتی بنیاد 15 خرداد، امیرحسین بزرگیان در رشته زیست‌شناسی از دبیرستان شاهد و فاطمه رنجبری شاره در رشته زیست‌شناسی از نمونه دولتی دکتر نوروزی به‌عنوان افتخارآفرینان مرحله اول المپیاد علمی کشوری معرفی شدند.

 

همچنین بر اساس اعلام نتایج اولیه مسابقات علمی و عملی، 6 هنرجو از هنرستان‌های شهرستان بابلسر موفق به راهیابی به مرحله کشوری این دوره از رقابت‌ها شدند.

بر اساس اعلام معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش مبنی بر برگزاری مرحله نهایی چهاردهمین دوره مسابقات علمی و عملی کاربردی هنرستان‌ها در تابستان امسال در مشهد مقدس، هنرجویان بابلسر نیز در رقابت با سایر هم استانی‌های خود، موفق به اخذ سهمیه ورود به مرحله کشوری این دوره از مسابقات شدند.

آقایان محمدحسین پورحسین و رضا تقی‌نتاج در رشته صنایع چوب از هنرستان فراصنعت، محمد قلی‌زاده و علیرضا رکابی از هنرستان شهید ذوالفقاری در رشته‌ ساخت و تولید و سیده صبا منتظری در رشته طراحی و دوخت از هنرستان بنت‌الهدی و زهرا طاهری از هنرستان طلیعه انقلاب در رشته کامپیوتر به‌عنوان افتخارآفرینان مرحله اول رقابت‌های علمی و عملی کشور معرفی شدند.

 


 

  

دیدگاه شما در مورد : راهیابی 10 دانش‌آموز بابلسری به مسابقات علمی کشور

راهیابی 10 دانش‌آموز بابلسری به مسابقات علمی کشور

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر