صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده سپاه کربلا:

باید موانع جهاد اقتصادی را از میان برداریم/ آگاهی کامل دشمن از قدرت نظامی نیروهای مسلح کشور

فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه باید موانع مقرراتی و افراد نادان در جهاد اقتصادی را از میان برداریم، گفت: امروز سطح آمادگی و قدرت نیروهای مسلح برای دشمن کاملا آشکار است.

کد خبر : 38731

تاریخ انتشار : 28/01/1395 - 21:32


باید موانع جهاد اقتصادی را از میان برداریم/ آگاهی کامل دشمن از قدرت نظامی نیروهای مسلح کشور

به گزارش خبرنگار خط امید، سردار محمدحسین بابایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار بصیرنیوز؛ اظهار کرد: در اجرای فرمان رهبری اقدام‌های زیادی را انجام دادیم که نتیجه آن را در پایان سال به مردم و رهبر معظم انقلاب گزارش می‌دهیم.
 
وی با بیان اینکه در سپاه کربلا قرارگاه جهاد اقتصادی تشکیل شد، افزود: تبیین اقتصاد مقاومتی برای مردم در راستای حرکت علمی در دستور کار قرار دارد.
 
فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی دانش‌بنیان است، خاطرنشان کرد: در ادامه سه‌سال گذشته که طرح‌های زیادی برای اقتصاد مقاومتی داشتیم، امسال حجم آنها را به چندین برابر می‌رسانیم.
 
این مسئول با بیان اینکه به مردم با استفاده از ظرفیت‌های دولتی و غیردولتی مانند فنی‌حرفه‌ای و موسسه‌های علمی و کاربردی آموزش می‌دهیم، بیان کرد: باید موانع اقتصاد مقاومتی را از میان برداریم.
 
وی اضافه کرد: ممکن است این موانع مقرراتی باشد یا کسانی باشند که متوجه به شرایط جنگ اقتصادی دشمن نمی‌شوند و به صورت عمدی و یا سهوا مشکلاتی را به وجود می‌آورند.
 
فرمانده سپاه کربلا گفت: باید با الگوی اقتصاد مقاومتی مشکلات اقتصادی را رفع کنیم تا به یک جامعه اسلامی متعالی برسیم.
 
بابایی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه آمریکا گرگ است، تصریح کرد: آنها هیچ‌وقت از خوی درنده خود دست بر نمی‌دارند و حتی به خود نیز رحم نمی‌کنند.
 
وی متذکر شد: هرچه در برابر آمریکا محکم‌تر بایستیم، در برابر توطئه‌های آنها پیروز می‌شویم و اگر سستی کنیم آنها طمع می‌کند.
 
فرمانده سپاه کربلای مازندران یادآور شد: آمریکا جز جنایت، خشونت و زورگویی در جهان سابقه‌ای ندارد و باید با آمادگی کامل نظامی، هرگونه تفکر خام نظامی را پشیمان کنیم.
 
سردار بابایی در پایان گفت: امروز سطح آمادگی و قدرت نیروهای مسلح برای دشمن کاملا آشکار است و اینکه دشمن به شیوه‌های دیگر روی آورده است، به دلیل توجه آنها به شکست خوردن در جنگ نظامی است.

 


 

  

دیدگاه شما در مورد : باید موانع جهاد اقتصادی را از میان برداریم/ آگاهی کامل دشمن از قدرت نظامی نیروهای مسلح کشور

باید موانع جهاد اقتصادی را از میان برداریم/ آگاهی کامل دشمن از قدرت نظامی نیروهای مسلح کشور

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر