صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شهردار بهشهر:

شهروندان بهشهر املاک بدون استفاده را با هزینه شهرداری به پارکینگ تبدیل کنند

شهردار بهشهر گفت: شهروندان پیشنهاد دادیم تا درصورت تمایل با حفظ کاربری و با هزینه شهرداری، املاک وعرصه بدون بهره برداری را به پارکینگ تبدیل کنند وکلیه درآمد حاصل از آن نیز متعلق به خودشان بوده و شهرداری عوارضی دریافت نمی‌کند.

کد خبر : 38727

تاریخ انتشار : 28/01/1395 - 21:12


شهروندان بهشهر املاک بدون استفاده  را با هزینه شهرداری به پارکینگ تبدیل کنند

به گزارش خبرنگار خط امید، حمیدآزموده در دیدار با سیدحسن میری مدیرکل بازرسی مازندران به مشکل پارکینگ در بهشهر اشاره کرد و اظهار داشت: برای بهبود وضعیت نامناسب خیابان‌ها درعدم گنجایش وتامین ظرفیت پارکینگ مخصوصا درخیابان‌های امام، شهید رجایی، باهنر، فرودگاه، مهدیه وهاشمی نژاد، حذف پارکینگ اماکن تجاری و هدایت درآمد حاصل ازآن جهت احداث پارکینگ‌های عمومی برای شهرضروری به نظر می‌رسد.

 

وی افزود: پارکینگ خیابان فرهنگ درمساحت 850 مترمربع و پارکینگ مهدیه درمساحت 400 مترمربع ویژه خیابان امام پاسخگوی حجم بالای خودروها نیست، که در همین راستا درتدارک پارکینگ 7 طبقه درمساحت 1300 مترمربع درهرطبقه هستیم که البته تنها مرحمی برای این بخش می‌باشد.

 

شهردار بهشهر تصریح کرد: جهت افزایش ظرفیت پارکینگ بهشهر به شهروندان پیشنهاد دادیم تا درصورت تمایل با حفظ کاربری و با هزینه شهرداری، املاک وعرصه بدون بهره برداری را به پارکینگ تبدیل کنند وکلیه درآمد حاصل از آن نیز متعلق به خودشان  بوده و شهرداری عوارضی دریافت نمی‌کند.

 

این مسئول خاطرنشان کرد: با آزاد سازی 8000 مترمربع ازعرصه  کارخانه بهپاک و 1500 مترمربع اعیانی که درقبال آن شهرداری نسبت به صدور پروانه تجاری برای کارخانه بهپاک اقدام می‌کند مطمئنا نه تنها مشکل پارکینگ منطقه را تا حدودی حل کرده، بلکه این آزاد سازی منجربه هدایت اصولی سیلاب که ازمناطق بالادست نشات گرفته با احداث کانیو می‌شود.


آزموده در پایان ازبی توجهی مسئولان استانی در تامین اعتبارات ویژه سیل بهشهرگلایه کرد و گفت: پس از دو سیل اخیر بهشهرکه خسارات زیادی به بخش زیرساخت شهری وارد کرد، متاسفانه مورد بی مهری مسئولان استانی قرارگرفته وتا کنون تنها 10 میلیارد ریال به تامین پروژه‌های عمرانی اختصاص یافت.

  

  

دیدگاه شما در مورد : شهروندان بهشهر املاک بدون استفاده را با هزینه شهرداری به پارکینگ تبدیل کنند

شهروندان بهشهر املاک بدون استفاده  را با هزینه شهرداری به پارکینگ تبدیل کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر