صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

نگاه دولت درباره یارانه‌ها معطوف به انتخابات و سیاسی است

قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به علت مخالفت نماینده دولت با طرح مجلس برای هدفمندی یارانه‌ها گفت: بسیاری معتقدند نگاه دولت معطوف به انتخابات و سیاسی است زیرا استدلال روشن برای این مسئله ندارد.

کد خبر : 38722

تاریخ انتشار : 28/01/1395 - 11:39


نگاه دولت درباره یارانه‌ها معطوف به انتخابات و سیاسی است

به گزارش خط امید، پرویز سروری قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به فلسفه اصلی هدفمندی پرداخت یارانه‌ها و تاکید براینکه در اصل هدفمندی یارانه‌ها با هدف حمایت از  افراد نیازمند و آسیب‌پذیر جامعه باید اجرایی شود گفت: تصویب طرح حذف یارانه 3 دهک بالای درآمدی، مناسب بود و به صورت جامع، طرحی اجرایی را وارد عرصه کرد تا به هدف اصلی طرح هدفمندی یارانه‌ها نزدیک شوند.

وی افزود: باتوجه به اینکه دولت مدام اعلام می‌کرد در پرداخت یارانه‌ها به‌شدت با مشکل مواجه است و پروژه‌های عمرانی دولت متوقف شده و همچنین موج بیکاری ایجاد شده است، همه کارشناسان اقتصادی تصور می‌کردند که دولت از این طرح استقبال کند، چون بالطبع دستش را برای ایجاد اشتغال و حل مشکلات اقتصادی بازتر می‌کرد.

سروری در پایان با اشاره به علت مخالفت نماینده دولت با طرح مجلس برای هدفمندی یارانه‌ها در صحن علنی، گفت: بسیاری معتقدند نگاه دولت معطوف به انتخابات و سیاسی است چراکه دولت استدلال روشن برای این مسئله ندارد.


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : نگاه دولت درباره یارانه‌ها معطوف به انتخابات و سیاسی است

نگاه دولت درباره یارانه‌ها معطوف به انتخابات و سیاسی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر