صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مسئولین مشکلات بهشهر را برطرف کنند/ در همین تریبون مسئولین را استیضاح می‌کنم

امام جمعه بهشهر مسئولین شهرستان را به برطرف کردن مشکلات شهرستان توصیه و خاطرنشان کرد: همانطوری که در سال جدید مسئولین را تشویق و حمایت می‌کنم، اینگونه نیست که همیشه بگوییم دست مسئولین را می‌بوسیم، خیر من از همین تریبون مسئولین را به چالش می‌کشم و استیضاح می‌کنم.

کد خبر : 38717

تاریخ انتشار : 27/01/1395 - 16:01


مسئولین مشکلات بهشهر را برطرف کنند/ در همین تریبون مسئولین را استیضاح می‌کنم

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بهشهر اظهار کرد: باید از نصیحت مقام معظم رهبری در شعار سال استفاده کرده و از پوسته خودمان بیرون آییم و برای بهبود اقتصاد حرکت کنیم تا در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، شاهد تحول خوبی در شهرستان باشیم.

 

وی افزود: هم طلاب را دوست داریم هم از آنها انتظار داریم، که در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، احادیث و روایات کاربردی در این حوزه را استخراج کنند تا مورد بهره‌برداری مردم قرار بگیرد.

 

امام جمعه بهشهر گفت: خداوند متعال انسان‌هایی که بیکار و تن پرور هستند را نه تنها دوست ندارد بلکه از این انسان‌ها نفرت دارد، بر اساس این حدیث همه باید پای کار بیایند و برای پیشرفت شهر قدم بردارند، جوانان دل بسوزانند برای خودشان کسی نیست دلسوز آنها باشد.

 

حجت‌الاسلام جباری خطاب به مسئولین تاکید کرد: شهرستان بهشهر با این قدمت تاریخی و با وجود مکشوفه‌های تاریخی با ارزش زیاد، موزه ندارد، چرا باید این مکشوفه‌ها در ساری و بابل نگهداری شود؟ مگر شهرستان بهشهر چه چیزی کمتر از شهرهای دیگر دارد؟

 

وی مسئولین شهرستان را به برطرف کردن مشکلات شهرستان توصیه و خاطرنشان کرد: همانطوری که در سال جدید مسئولین را تشویق و حمایت می‌کنم، اینگونه نیست که همیشه بگوییم دست مسئولین را می‌بوسیم، خیر من از همین تریبون مسئولین را به چالش می‌کشم و استیضاح می‌ کنم.

 

خطیب نماز جمعه بهشهر تصریح کرد: امروز جنایات دولت آمریکا بر هیچکس پوشیده نیست، در منطقه سرک می‌کشند و فکر می‌کنند به جایی می‌رسند اما بر کسی پوشیده نیست داعش و وهابیت را چه کسی دارد تایید و تقویت می‌کند، منابع نفتی و اشیای با ارزش و تاریخی را با چه نیروهایی از مصر و عراق خارج می‌کنند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : مسئولین مشکلات بهشهر را برطرف کنند/ در همین تریبون مسئولین را استیضاح می‌کنم

مسئولین مشکلات بهشهر را برطرف کنند/ در همین تریبون مسئولین را استیضاح می‌کنم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر