صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر کل آموزش‌وپرورش مازندران مطرح کرد؛

درخشش 43 دانش آموز مازندرانی در اولین المپیاد سلول‌های بنیادین کشور

مدیر کل آموزش‌وپرورش مازندران گفت: در اولین المپیاد سلول‌های بنیادین 43 نفر از دانش آموزان مازندرانی رتبه برتر کشور را کسب کردند.

کد خبر : 38685

تاریخ انتشار : 26/01/1395 - 10:42


درخشش 43 دانش آموز مازندرانی در اولین المپیاد سلول‌های بنیادین کشور

به گزارش خبرنگار خط امید، سیدعلی قاسمی در همایش تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز مدرسه‌یار بهشهر که شامگاه چهارشنبه در سالن توحید آموزش‌وپرورش بهشهر برگزار شد با بیان اینکه در زندگی نیازمند تربیت هستیم اظهار کرد: باید در امر تعلیم و تربیت بیشتر از گذشته تلاش شود چراکه اگر در آموزش جامعه سرمایه‌گذاری کنیم می‌توان به آینده امیدوار بود.

 

وی به هزینه هزار و 900 میلیارد تومانی دولت در سال گذشته در احداث مدارس، تجهیزات و حقوق اشاره کرد و تصریح کرد: اصرار داریم خیرین باشند چراکه این مشارکت مایه برکت و رابطه دوسویه بین حکومت و جامعه است و همچنین روش‌های تربیت و تعلیم را تغییر و فرصت جدید به‌وجود می‌آورد.

 

مدیر کل آموزش‌وپرورش مازندران اظهار داشت: تعدادی دانش آموزان بی‌سرپرست و بدسرپرست داریم که از عهده مخارج خود ناتوان هستند که باید به افراد مفید و به نیروهای ارزشمند جامعه تبدیل شوند.

 

قاسمی با بیان اینکه مازندران دانش آموزان نخبه فراوان دارد یادآور شد: اولین المپیاد سلول‌های بنیادین 43 نفر از دانش آموزان رتبه برتر کشور کسب کردند، فرصت‌های فراوانی در مدارس و کلاس‌های درس ما هست که اگر همت شود می‌توان انسان‌های شایسته تربیت کرد.

 

این مسئول افرود: مشکلات ما از تصمیمات لحظه‌ای، بدون برنامه و دوراندیشی است، آموزش‌وپرورش حق همه جامعه است و همه در اعمال این حق تلاش کنند تا پویا شویم ما در همه زمینه‌ها از بهترین‌ها هستیم و اگر منابع داشته باشیم می‌توانیم اولین در کشور باشیم.

 

به گزارش خط امید، در پایان این مراسم نیز از خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار شهرستان بهشهر تجلیل شد.

 



 

  

دیدگاه شما در مورد : درخشش 43 دانش آموز مازندرانی در اولین المپیاد سلول‌های بنیادین کشور

درخشش 43 دانش آموز مازندرانی در اولین المپیاد سلول‌های بنیادین کشور

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر