صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رییس هيات كشتي بهشهر:

خانه كشتي بهشهر به سالن تختي انتقال می‌يابد

رییس هيات كشتي بهشهر از انتقال خانه كشتي اين شهر به سالن تختي در سال جاري خبر داد.

کد خبر : 38682

تاریخ انتشار : 25/01/1395 - 15:05


 خانه كشتي بهشهر به سالن تختي انتقال می‌يابد

به گزارش خبرنگار خط امید، شهرام جعفري سه شنبه شب در اولين نشست تخصصي مربيان و اعضاي هيات كشتي شهرستان گفت : سالن تختي اواخر سال گذشته به هيات كشتي واگذار شد و بزودي برنامه ريزي براي تجهيز اين سالن و تبديل آن به مكان تخصصي انجام تمرينات كشتي آغاز خواهد شد .


وي جانمائي قبلي خانه كشتي بهشهر را نامناسب توصيف كرد و افزود : اين مكان به خاطر دور بودن از مركز شهر و دسترسي دشوار آن بخصوص براي كشتي گيران رده هاي سني پايه ، به جاي آن كه موجب رونق كشتي شود ، روز به روز از تعداد كشتي گيران كاست و پشتوانه رده هاي سني تيم بهشهر را دچار آسيب جدي كرد .


رئيس هيات كشتي بهشهر گفت : با واگذاري سالن تختي هم اكنون برنامه داريم تا اين مكان را به چند تخته تشك ، وسايل بدنسازي ، اتاق هاي ويژه آموزش مربيان و امكانات ديگر مجهز كنيم .


خانه كشتي كنوني بهشهر كه سال 90 افتتاح شد در منطقه جنوب غرب شهر بهشهر واقع و براي دسترسي داراي مشكلاتي از قبيل جاده دسترسي نامناسب و نداشتن مسير تردد تاكسي هاي شهري است .


رئيس هيات كشتي بهشهر همچنين ' تك ستاره بودن ' را مشكل مهم رشته ورزشي كشتي اين شهرستان توصيف كرد و گفت : بايد كشتي بهشهر را از حالت تك ستاره خارج كرده و تلاش كنيم با همت و كوشش بيشتر به تعداد ملي پوشان بخصوص در رده هاي سني پايه اضافه شود .


وي برگزاري اندك ديدارهاي دوستانه را يكي از اشكالات كشتي بهشهر در سال هاي اخير دانست و افزود : برگزاري مسابقه و رقابت با كشتي گيران ، موجب شناسايي نقاط ضعف كشتي گيران شده و ترس و واهمه از مبارزه كردن با حريفان مطرح را تا حد زيادي از بين خواهد برد .


رييس هيات كشتي بهشهر گفت : در سال 95 اين آسيب جدي را برطرف كرده و مي كوشيم به صورت منظم و متوالي ديدارهاي دوستانه با تيم هاي كشتي شهرهاي همجوار و باشگاه هاي معتبر برگزار كنيم .


بر اساس آمارهاي رسمي هم اكنون حدود 500 نفر به صورت حرفه اي در شش باشگاه بهشهر رشته ورزشي كشتي را دنبال مي كنند .


برگزاري رقابت هاي بين المللي كشتي شهيد هاشمي نژاد سبب شد تا كشتي به عنوان يك رشته ورزشي پرطرفدار در بهشهر مورد توجه قرار گيرد. تاكنون سيزده دوره اين مسابقات در بهشهر برگزار شد.


هم اكنون هفت كشتي گير و يك مربي بهشهري در رده هاي سني گوناگون و ناشنوايان عضو تيم ملي آزاد و فرنگي ايران هستند .

  

  

دیدگاه شما در مورد : خانه كشتي بهشهر به سالن تختي انتقال می‌يابد

 خانه كشتي بهشهر به سالن تختي انتقال می‌يابد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر