صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر تاکید کرد؛

پویایی در امر توسعه بهداشت و درمان و سلامت بهشهر

فرماندار بهشهر گفت: ساخت‌وساز بیمارستان امام خمینی(ره) پیوسته در حال اجرا و بیمارستان جایگزین 160 تختخوابی نیز در حال ساخت است که این نشان دهنده پویایی در امر توسعه بهداشت و درمان و سلامت شهر و شهروندان می‌باشد.

کد خبر : 38679

تاریخ انتشار : 25/01/1395 - 21:01


پویایی در امر توسعه بهداشت و درمان و سلامت بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، سیدخالق سجادی در اولین جلسه کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان بهشهر در سال 95 اظهار کرد: سال گذشته برای توسعه بهداشت و درمان و خدمات پزشکی کارهای ارزنده‌ای در شهرستان صورت پذیرفت.

 


وی افزود: افتتاح شعبه کلینیک طوبی با نام امام رضا در بهشهر یکی از خدمات انجام شده برای رفاه حال شهروندان شهرستان بوده که دارای قسمت‌های مختلف پزشکی و تخصصی با کمترین ویزیت است، و در چندین روستا نیز مراکز بهداشت و درمانی ساخته و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

 


فرماندار بهشهر تصریح کرد: ساخت‌وساز بیمارستان امام خمینی(ره) پیوسته در حال اجرا و بیمارستان جایگزین 160 تختخوابی نیز در حال ساخت است که این نشان دهنده پویایی در امر توسعه بهداشت و درمان و سلامت شهر و شهروندان می‌باشد.

 


فرماندار بهشهر در پایان گفت: امید است بتوانیم در سال جدید موفقیت‌های چشمگیری در زمینه‌های سلامت داشته باشیم و در این راستا پیش قراول باشیم و در تمام نقاط محروم برای افراد خدمات درمانی و پزشکی مناسب فراهم کنیم.


خبرنگار: نیلوفر عنقا

  

  

دیدگاه شما در مورد : پویایی در امر توسعه بهداشت و درمان و سلامت بهشهر

پویایی در امر توسعه بهداشت و درمان و سلامت بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر