صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر:

گشایش امور زندگی مردم وظیفه دولت است

امام جمعه بهشهر تصریح کرد: گشایش امور زندگی مردم وظیفه دولت است و همه مسئولین و دولتمردان باید تلاش کنند تا مردم در راحتی کامل بسر ببرند، شعار محوری دولت ما اعتدال است، یعنی مردم باید رزق و روزی راحت داشته باشند نه اینکه گرانی در جامعه بیداد کند.

کد خبر : 38678

تاریخ انتشار : 25/01/1395 - 20:59


گشایش امور زندگی مردم وظیفه دولت است

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت‎‌الاسلام سیدعربعلی جباری در جلسه کار گروه سلامت و امنيت غذایی که ظهر امروز با حضور مسؤلان شهرستان بهشهر برگزار شد اظهار کرد: بسیاری از گرفتاری‌های برای این است که تراز و شاخص‌های خودشان را فراموش می‌کنند، کسانی که اعتقاد به قرآن و کلام خداوند دارند باید به این نکته واقف باشند که هر انسانی باید دغدغه بهره‌های دنیایی خود داشته باشد که این بهره‌های دنیایی مواظبت از سلامتی است.


وی خاطر نشان کرد: ما باید بدانیم روایات و اسلام در زمینه سلامت و بهداشت و درمان هزاران گام از ما جلوتر هستند، دولت برای شبکه‌های بهداشتی تلاش‌های زیادی انجام داده است ولی در اینجا اشاره میکنم به شاخصه‌های قرآن در این زمینه تا بدانید و آگاه شوید که مسئله سلامتی در اسلام و قرآن تا چه اندازه حائز اهمیت می‌باشد.


امام جمعه بهشهر با بیان اینکه چهار شاخصه در قرآن اشاره به سلامتی روح و جسم دارد تصریح کرد: اولین مهم اینکه هیچگاه سلامت خود را به خطر نندازيم، دوم قدرت و توانایی خود را نادیده نگیریم، سوم فارغ البال باشیم و خود را بیش از حد درگیر مسائل نکنيم و چهارمین شاخصه جوانی را نادیده نگيريم، جوانی بهار زندگی است و مثل فصل بهار وقت رویش گل‌ها است که باعث سرمستی انسان می‌شود، باید قبل از پیری باید استفاده بهینه از ایام شباب را داشته باشيم.


حجت‌الاسلام جباری در ادامه اظهار کرد: باید قبل از بیمار شدن به فکر سلامتی باشيم، قبل از اینکه نیازمند کمک باشیم بهتر است از نعمت صحت و عافیت مراقبت کنیم تا حسرت خود را نخوریم و بتوانیم زنده، پویا و شکوفا شویم زیرا سلامتی افضل تمام نعمت‌هاست.

 


وی تاکید کرد: گشایش امور زندگی مردم وظیفه دولت است و همه مسئولین و دولتمردان باید تلاش کنند تا مردم در راحتی کامل بسر ببرند، شعار محوری دولت ما اعتدال است، یعنی مردم باید رزق و روزی راحت داشته باشند نه اینکه گرانی در جامعه بیداد کند، باید بوی آسایش و رفاه در جامعه استشمام شود .

خبرنگار: نیلوفر عنقا 

  

دیدگاه شما در مورد : گشایش امور زندگی مردم وظیفه دولت است

گشایش امور زندگی مردم وظیفه دولت است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر