صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر مطرح کرد:

لزوم همکاری نهادها و مسئولین برای ارتقای آموزش و پرورش بهشهر

فرماندار بهشهر گفت: باید برای ارتقا آموزش و پرورش هر کاری که از دست ما و کلیه نهادها و مسئولین برمی‌آید انجام شود.

کد خبر : 38667

تاریخ انتشار : 24/01/1395 - 20:47


لزوم همکاری نهادها و مسئولین برای ارتقای آموزش و پرورش بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، سیدخالق سجادی در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش سال  95 که با حضور مسئولین در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش شهرستان بهشهر برگزار شد اظهار کرد: نهاد آموزش و پرورش، کار تعلیم و تربیت تمام اقشار جامعه را برعهده دارند بنابراین باید برای ارتقا این مجموعه هر کاری که از دست ما و کلیه نهادها و مسئولین برمی‌آید انجام شود.

 

وی عنوان کرد: برای عملیاتی شدن شعار مقام معظم رهبری در جهت تلیم و تربیت هر جا نیاز باشد ما اعلام آمادگی می‌کنیم، شاید کمبودهایی وجود داشته باشد ولی این از مقام و شان این بزرگواران و زحمت کشان نمی‌کاهد، جایگاه معلمین طوری است که همه باید این ارزش و احترام را برایشان قائل باشند.

 

فرماندار بهشهر تصریح کرد: برای تجلیل از مقام شامخ معلمین امسال برنامه‌هایی در نظر گرفته شده که با هماهنگی شهرداری و سایر نهادها برای هرچه بهتر برگزار شدن آن تلاش می‌کنیم.

 

قربانعلی اصغری نیز در این جلسه با تشکر از همه مسئولین برای تعامل با آموزش‌وپرورش تاکید کرد: موضوعی که اهمیت دارد برنامه‌ریزی دقیق و چگونگی اجرای مراسم تجلیل و نکوداشت روز معلم است.

 

وی افزود: باید راه های ایجاد انگیزه را در معلمین به‌وجود بیاوریم تا بتوان شاهد پیشرفت و ترقی دانش‌آموزان در مراحل مختلف علمی باشیم، امسال 14 نفر از دانش آموزان شهرستان بهشهر با وجود تمام سختی‌ها و کمبودها به المپیاد کشوری راه پیدا کردند که این پیشرفت حاصل یک برنامه دراز مدت یک ساله بوده است.

 

رئیس آموزش و پرورش بهشهر از دلایل عدم علاقه خانواده‌ها به المپیاد اشاره کرد و گفت: دانش آموزان چون یاد گرفته‌اند نمره محور باشند درس می‌خوانند برای کسب نمره، و خانواده‌ها نیز تمایل ندارند برای المپیادها سرمایه گذاری کنند که امیدواریم تصمیم‌گیری‌های خوبی در این زمینه گرفته شود.

خبرنگار: نیلوفر عنقا 

  

دیدگاه شما در مورد : لزوم همکاری نهادها و مسئولین برای ارتقای آموزش و پرورش بهشهر

لزوم همکاری نهادها و مسئولین برای ارتقای آموزش و پرورش بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر