صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خطیب نماز جمعه بهشهر؛

اقتصاد مهمترین اولویت کشور است

خطیب نماز جمعه بهشهر گفت: اقتصاد در کشور مهمترین اولویت است، پس باید همگی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی به دولت کمک کنیم.

کد خبر : 38642

تاریخ انتشار : 20/01/1395 - 17:24


اقتصاد مهمترین اولویت کشور است

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت‌السلام سیدعربعلی جباری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بهشهر گفت: اقتصاد از جمله مسائل مهم کشور است که باید بر مبنای ایمان به آن عمل کرد، و موفقیت در اقتصاد نیز، موفقیت در مسائل فرهنگی، سیاسی و اجتماعی را در بر دارد.


وی افزود: با توجه به شعار سال که از سوی رهبر انقلاب اقتصاد مقاوتی، اقدام عمل نام گرفت، اقتصاد در کشور مهمترین اولویت است، پس باید همگی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی به دولت کمک کنیم تا آینده‌ای روشن و درخشان برای بهشهر و شرق مازندران در راه باشد.


خطیب نماز جمعه بهشهر تاکید کرد: اگر تصمیمی از سوی مسئولان ارشد در شهرستان و استان گرفته می‎شود، برخی‎ها تفرقه نیندازند و اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان را تخریب نکنند.


جباری خطاب به منتخب مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اشاره به درصد بالای بیکاری در شهرستان تصریح کرد:  با توجه به ظرفیت و پتانسیل‌های موجود در منطقه، پیگیری جدی در حوزه عمران و امور زیرساختی را از نماینده منتخب انتظار داریم.

  

 

  

دیدگاه شما در مورد : اقتصاد مهمترین اولویت کشور است

اقتصاد مهمترین اولویت کشور است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر