صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
منتخب مردم شرق مازندران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی؛

اولین اولویت در شرق مازندران رفع معضل بیکاری است

منتخب مردم شرق مازندران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: اولین و مهمترین اولویت در شرق مازندران رفع معضل بیکاری است، متاسفانه شاهد ۱۵۰۰۰بیکار در منطقه هستیم که بیش از 70درصد آن‌ها تحصیل کرده دانشگاهی می باشند.

کد خبر : 38641

تاریخ انتشار : 20/01/1395 - 16:36


اولین اولویت در شرق مازندران رفع معضل بیکاری است

به گزارش خبرنگار خط امید، علی‌محمد شاعری در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه بهشهر به وظایف نمایندگان منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی پرداخت و اظهار داشت: اولین وظیفه یک نماینده در جهت حل مشکلات مردم، وضع قوانین درست و کارآمد است چراکه قانون چراغ راهنمای حرکت مردم است.

 

وی دومین وظیفه یک نماینده را نظارت بر اجرای قوانین دانست و افزود: نظارت بر اجرای قوانین مصوب مانع حاشیه سازی‌ها می‌شود.

 

منتخب مردم شرق مازندران در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی سومین وظیفه نمایندگان منتخب را وصول مطالبات مردم خواند و تصریح کرد: نماینده‌ای در وصول مطالبات مردم موفق است که توان و تخصص لازم جهت اولویت‌بندی مشکلات را داشته باشد.

 

شاعری گفت: اولین و مهمترین اولویت در شرق مازندران رفع معضل بیکاری است، متاسفانه شاهد ۱۵۰۰۰بیکار در منطقه هستیم که بیش از 70درصد آن‌ها تحصیل کرده دانشگاهی می باشند.

منتخب شرق استان در پایان رفع مشکل کم آبی، بالا بردن سهم شرق مازندران در بخش گردشگری، بهداشت و درمان، تجارت و محیط زیست را از جمله اولویت‌های خود در برنامه کاری چهارساله خویش اعلام کرد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : اولین اولویت در شرق مازندران رفع معضل بیکاری است

اولین اولویت در شرق مازندران رفع معضل بیکاری است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر