صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
خدا ثبت نام می‌کند؛

برگزار ی مراسم اعتکاف در هشت مسجد شهرستان بهشهر+ لیست مساجد

ثبت نام از علاقمندان به شرکت در مراسم معنوی اعتکاف از روز شنبه 28فروردین آغاز و تا روز چهارشنبه 1 اردیبهشت در اداره تبلیغات اسلامی و هفت مسجد این شهرستان ادامه دارد.

کد خبر : 38640

تاریخ انتشار : 18/01/1395 - 11:36


برگزار ی مراسم اعتکاف در هشت مسجد شهرستان بهشهر+ لیست مساجد

حجت الاسلام سید‌محمد بابایی درگفتگو با خبرنگار خط امید، از آغاز ثبت نام شرکت در مراسم معنوی اعتکاف خبر داد و افزود: خداوند در آیه 125 سوره بقره خطاب به حضرت ابراهیم و حضرت اسماعیل(علیهما السلام) می‌فرماید: "خانه من را برای معتکفین تطهیر کنید." و این نشانه اهمیت اعتکاف در نظر خداوند است.


وی با بیان اینکه اعتکاف محو خود‌خواهى در امواج بلند خداگرایى و خدمت‏ به امت اسلامى است گفت: شرکت در مراسم معنوی اعتکاف فرصتی بی نظیر جهت ارتباط با خالق هستی و انقطاع از غیر خدا می‌باشد که بندگان خوب خداوند موفق به درک آن می‌شوند.

 
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهشهر خاطرنشان کرد: ثبت نام از علاقمندان به شرکت در مراسم معنوی اعتکاف از روز شنبه 28 فروردین آغاز و تا روز چهارشنبه یک اردیبهشت در اداره تبلیغات اسلامی و هفت مسجد این شهرستان ادامه دارد.

 

بابایی تصریح کرد: ثبت نام معتکفین در مسجد جامع بهشهر در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان از ساعت هشت صبح تا یک بعدازظهر انجام می شود و دیگر مساجد شهرستان نیز خودشان ثبت نام می‌کنند.

 

این مسئول فرهنگی هزینه ثبت‌نام هر معتکف را بیست هزار تومان اعلام و اظهار داشت: علاوه بر مسجد جامع بهشهر مساجد جامع و شریفیه رستمکلا، جامع و صاحب‌الزمان(عج) زاغمرز، جامع ملامحله و جامع رکاوند خلیل شهر و امام رضا(ع) حسین آباد آماده ثبت نام وپذیرایی از مهمانان خداوند می‌باشند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : برگزار ی مراسم اعتکاف در هشت مسجد شهرستان بهشهر+ لیست مساجد

برگزار ی مراسم اعتکاف در هشت مسجد شهرستان بهشهر+ لیست مساجد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر