صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شهردار بهشهرخبر داد:

اجرای طرح ممیزی املاک در بهشهر

شهردار گفت: طرح ممیزی اطلاعات املاک و ساختمان در بهشهر اجرا می‌شود.

کد خبر : 38639

تاریخ انتشار : 18/01/1395 - 08:13


اجرای طرح ممیزی املاک در بهشهر

حمیدآزموده در گفتگو با خبرنگار خط امید با اشاره به اهمیت طرح ممیزی گفت: این طرح یکی ازمهمترین فعالیت شهرداری جهت بروزرسانی پایگاه اطلاعات املاک در مدیریت شهری است که شامل اطلاعات املاک، ساختمان‌ها، واحدهای صنفی و... است  که توسط گروه‌های ویژه وآموزش دیده انجام می‌شود.

 

وی با بیان اینکه هر پنج سال املاک باید ممیزی شوند و سال 65 تاکنون سه مرحله اخذ آمار از شهر انجام شد گفت: این طرح در تدوین برنامه‌های شهری واجرای تصمیمات درست در تقسیم امکانات شهری نقش بسیار مهمی دارد زیرا برنامه‌ریزی‌های آینده شهرسازی بر اساس اطلاعات دقیق انجام می‌شود.

 

شهردار بهشهر با اشاره به آمار سال‌های گذشته در این شهر خاطرنشان کرد: سال 65 با اجرای طرح ممیزی در بهشهر جمعیت 21 هزار نفر با تعداد خانوار 11027 و 9 هزار پرونده ثبت شد که 18% این خانوار فاقد مسکن و اجاره نشین و متوسط رشد سالانه آن 48/4 درصد بود.

 

آزموده ادامه داد: در سال 1375 جمعیت بهشهر به  71694 نفر رسید که ناشی از مهاجرت بود و تعداد کل خانوار 15747 ثبت شد، در سال 1385 جمعیت شهربهشهر 93235 نفر رسیده یعنی رشد جمعیت آن نسبت به سال 75 ، 6/1 برابر شده است كه ناشی از مهاجرت بیشتر مردم شهرستان به نقاط مختلف شهری و ساخت‌وسازهای غیر مجاز می‌باشد.

 

وی تصریح کرد هم اکنون بهشهر با 105 هزار جمعیت  شهری دارای 40 هزار خانوار بوده که در طرح ممیزی املاک مورد بررسی قرار می‌گیرد و ازشهروندان درخواست می‌شود دراجرای تهیه شناسنامه شهری، شهرداری را یاری کنند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : اجرای طرح ممیزی املاک در بهشهر

اجرای طرح ممیزی املاک در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر