صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر:

رهبری برای اقتصاد مردم جایگاه خاصی قائل هستند

فرماندار بهشهرگفت: شعار امسال نشان دهنده این است که رهبر معظم انقلاب برای اقتصاد مردم جایگاه خاصی قائل هستند .

کد خبر : 38638

تاریخ انتشار : 15/01/1395 - 18:31


رهبری برای اقتصاد مردم جایگاه خاصی قائل هستند

به گزارش خبرنگار خط امید، سید خالق سجادی در اولین نشست شورای اداری در سال جدید، اظهار کرد: در چند سال اخیر مقام معظم رهبری توجه ویژه‌ای به مسئله اقتصاد کشور داشتند و شعار امسال نیز نشان دهنده این است که برای اقتصاد مردم جایگاه خاصی قائل هستند .

 

وی افزود: امید است در سال جدید بتوانیم با همت و کوشش مسئولین ، نهادها و همچنین مردم همیشه حاضر در صحنه اقداماتی در این راستا انجام دهیم .

 

سجادی تصریح کرد: سال جدید شروع خوب و نوید بخشی در بر داشته است و یکی از بهترین سال هاست زیرا در ایام نوروز حوادث و تصادفات نداشتیم و این کار جز با تلاش و کوشش همه دوستان و نهادها میسر نمی شد.

 

فرماندار بهشهر در مورد طرح ها و برنامه‌های سال جدید خاطر نشان کرد: طرح جامع برای عباس آباد، کشاورزی، گلخانه‌ای، زمین‌های بانک مسکن، آب بندان‌ها، اجرای طرح آسفالت بهشهر به دریا و آسفالت جاده‌های روستایی بالادست ، پل روی سد و آبگیری سد را به شدت پیگیر هستیم.

 

سید خالق سجادی در خاتمه اشاره کرد: امید است بیمارستان جایگزین امام خمینی(ره) بهره برداری و سنگ نو و چشمه عمارت تبدیل به منطقه زیبا و قابل استفاده برای گردشگری شود، رفع مشکل آب آشامیدنی بهشهر و روستا‌ها و توسعه واحدهای بندر امیرآباد و تعویض بعضی از اسکله‌ها نیز از جمله طرح‌هایی هستند که در برنامه کاری و عملیاتی سال 95 در نظر گرفته شده است و امید است با همت و تلاش همکاران و نهادها، به مرحله بهره برداری برسد.

 

خبرنگار نیلوفر عنقا

  

  

دیدگاه شما در مورد : رهبری برای اقتصاد مردم جایگاه خاصی قائل هستند

رهبری برای اقتصاد مردم جایگاه خاصی قائل هستند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر