صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
نماینده شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی:

سوال از رئیس جمهور در دستور کار تعدادی از نمایندگان قرار گرفت

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: باوجود تذکرات رهبری به برداشته شدن تحریم‌ها در اجرای برجام و عدم اجرای توافق نامه از طرف مقابل، سوال از رئیس جمهور در دستور کار تعدادی از نمایندگان قرار گرفت.

کد خبر : 38632

تاریخ انتشار : 16/01/1395 - 00:33


سوال از رئیس جمهور در دستور کار تعدادی از نمایندگان قرار گرفت

به‌گزارش خط امید، احمدعلی مقیمی نماینده شرق مازندران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خط امید گفت: از تاریخ 1394/10/27 که توافق برجام انجام شد طرف ایرانی تمام تعهدات خود را انجام داده ولی متأسفانه تاکنون شاهد انجام تعهدات طرف مقابل در عمل نیستیم.

 

وی افزود: طرف‌های غربی در صحبت‌های خود اینگونه مطرح کردند که روح برجام تغییر در رفتار ایران است و اوباما هم در نشست امنیت هسته‌ای مطرح کرده که رزمایش موشک‌های بالستیک باعث هراسان شدن ایالات متحده شده و همچنین دادگاه‌های آمریکا ایران را محکوم به پرداخت غرامت کردند تا بتوانند از این رهگذر بخشی از پول های بلوکه شده را آزاد ننمایند ولی متأسفانه شاهد انفعال دستگاه دیپلماسی در مقابل چنین رفتارهایی از طرف غربی هستیم.

 

نماینده بهشهر، نکاوگلوگاه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در بیانات اخیرشان اعلام کرد بودند که خواست ومیل آمریکا دست کشیدن ایران از ابزارهای دفاعی و عدم حمایت از محور مقاومت در منطقه و مردم فلسطین است و دیدیم که اوباما هم اعلام کرد تعلیق محدودیت های تجارت شرکت های خارجی با ایران مشروط به محدود شدن توان موشکی ایران است ولی باز هم شاهد عدم پاسخگویی به صحبت‌های طرف غربی هستیم.

 

نماینده مجلس دهم در پایان خاطرنشان کرد: باوجود تذکرات رهبری به برداشته شدن تحریم‌ها در اجرای برجام و عدم اجرای توافق نامه از طرف مقابل، سوال از رئیس جمهور در دستور کار تعدادی از نمایندگان قرار گرفت.

  

  

دیدگاه شما در مورد : سوال از رئیس جمهور در دستور کار تعدادی از نمایندگان قرار گرفت

سوال از رئیس جمهور در دستور کار تعدادی از نمایندگان قرار گرفت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر