صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل گردشگری مازندران اعلام کرد

اقامت 20 درصد از گردشگران در روستاهای مازندران

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: بیش از 20 درصد از مسافران و گردشگرانی که در دور اول سفرهای نوروزی به مازندران سفر کرده و در روستاها اقامت کردند.

کد خبر : 38630

تاریخ انتشار : 08/01/1395 - 18:28


اقامت 20 درصد از گردشگران در روستاهای مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، دلاور بزرگ‌نیا بعد از ظهر امروز در ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان نکا و در جمع مسئولان و اعضای ستاد اظهار کرد: اقامت مسافران و گردشگران در روستاهای مازندران از جمله ظرفیت‌های مهم این بخش برای جذب گردشگر است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی افزود: شهرستان نکا و روستاهای آن، دارای ظرفیت بوم‌گردی روستایی هستند که باید با شناسایی این ظرفیت‌ها و توجه به نیازهای گردشگران و مسافران، صنعت گردشگری و روستاگردی در این شهرستان مورد توجه بیشتر قرار گیرد تا ضمن شناساندن ظرفیت‌های مختلف و آداب و رسوم محلی، در راستای توسعه اقتصادی، منطقه به شکوفایی برسد.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به اینکه بیش از 20 درصد از مسافران و گردشگرانی که در دور اول سفرهای نوروزی به مازندران سفر کرده و در روستاها اقامت گزیدند، افزود: این درصد شامل حدود یک و نیم میلیون نفر از مسافران در مازندران بوده است.

 

بزرگ‌نیا گفت: بازدید از مراکز خدماتی در ایام نوروز در مازندران با جدیت دنبال می‌شود و در صورت مشاهده تخلف، تذکرات لازم داده می‌شود و امیدواریم در شهرستان نکا نیز بازدید نظارتی از مراکز اقامتی با جدیت دنبال شود تا مسافران ضمن بازدید از مراکز گردشگری، از اقامت مناسبی نیز برخوردار باشند.

 


منبع : فارس

 

  

دیدگاه شما در مورد : اقامت 20 درصد از گردشگران در روستاهای مازندران

اقامت 20 درصد از گردشگران در روستاهای مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر