صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
بشار اسد:

آزادی تدمر گواه اثربخشی راهبرد سوریه درمبارزه با تروریسم است

رئیس جمهوری سوریه آزادسازی شهر تاریخی تدمر از دست گروه تروریستی داعش را دستاوردی مهم و گواه اثربخشی راهبرد ارتش سوریه و هم پیمانانش در نبرد علیه تروریسم توصیف کرد.

کد خبر : 38627

تاریخ انتشار : 08/01/1395 - 18:13


آزادی تدمر گواه اثربخشی راهبرد سوریه درمبارزه با تروریسم است

به گزارش خط امید بهشهر، بشار اسد در دیدار امروز یکشنبه خود با هیئتی فرانسوی متشکل از شماری از نمایندگان پارلمانی، فرهنگیان، پژوهشگران و اصحاب رسانه در دمشق گفت: این سفر همزمان با آزادسازی امروز شهر تاریخی تدمر است که دستاوردی مهم و گواه دیگری بر اثربخشی راهبرد ارتش سوریه و هم پیمانانش در جنگ علیه تروریسم در مقابل جدی نبودن ائتلاف تحت رهبری آمریکا متشکل از بیش از 60 کشور جهان در مبارزه با تروریسم به شمار می رود چرا که این ائتلاف از زمان تاسیس خود در یک سال و نیم پیش کار اندکی کرده است.

 

وی افزود: سفر هیئت های پارلمانی به سوریه و آگاهی آنها از واقعیت اوضاع در مناطق و شهرهای مختلف این کشور می تواند به طور موثر به اصلاح سیاست های اشتباه و مفاهیم ناکافی که دولت های برخی کشورها از جمله فرانسه درقبال رویدادهای سوریه کمک کند؛ سیاست هایی که تنها به ایجاد چتری حمایتی برای تروریست ها محدود نشده بلکه همچنین در مسیر اعمال تحریم های اقتصادی ظالمانه حرکت کرده است. این تحریم ها اثری منفی بر ارکان اساسی زندگی ملت سوریه گذاشته است.

 

از سوی دیگر، اعضای هیئت فرانسوی نیز همبستگی خود را با ملت سوریه ابراز داشته و تاکید کردند که به تلاش خود برای کاستن از رنج و مشقت سوری ها و برداشته شدن محاصره اقتصادی تحمیلی علیه سوریه ادامه خواهند داد.

 

اعضای این هیئت همچنین ابراز امیدواری کردند که ثبات و صلح در نزدیکترین زمان ممکن به سوریه باز گردد. آنها همچنین بر اهمیت حفاظت از تنوع فرهنگی و تمدنی این کشور تاکید کردند.

 

در این دیدار اوضاع سوریه بررسی شد و بشار اسد اعضای این هیئت را نیز از آخرین تحولات در سطح سیاسی و میدانی آگاه کرد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : آزادی تدمر گواه اثربخشی راهبرد سوریه درمبارزه با تروریسم است

آزادی تدمر گواه اثربخشی راهبرد سوریه درمبارزه با تروریسم است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر