صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران:

میزان اقامت مسافران در مازندران از ۵.۶ میلیون نفر شب گذشت

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران گفت: تعداد مسافران مقیم از آغاز طرح نوروزی تاکنون از پنج میلیون و ۶۱۲ هزار و ۷۳۱ نفر شب در استان گذشت.

کد خبر : 38619

تاریخ انتشار : 07/01/1395 - 17:35


میزان اقامت مسافران در مازندران از ۵.۶ میلیون نفر شب گذشت

به گزارش خط امید بهشهر، دلاور بزرگ نیا بعدازظهر شنبه  در نشست با خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران تعداد تشویق تأسیسات گردشگری، اقامتی، پذیرایی، دفاتر خدمات مسافرتی و صنوف مختلف عرضه مواد غذایی ۱۱۲ مورد و تذکر و اخطار کتبی را ۱۴۴ مورد اعلام کرد.

 

وی تعداد بازدید از سطح شهر را ۳۳ هزار و ۱۹۳ مورد و مراکز اقامتی را ۶ هزار و ۸۷۹ مورد عنوان کرد.

 

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران گفت: تعداد نظارت بر مراکز تهیه و توزیع اماکن عمومی، چهار هزار و ۶۹۳  مورد، مواد غذایی فاسد کشف و معدوم شده سه هزار و ۷۶۵  کیلوگرم، فوت‌شدگان ناشی از تصادف  و تروما را ۲۱ نفر، تعداد تصادفی پذیرش‌شده در مراکز درمانی و اورژانس ۱۰۳۸ نفر، مأموریت‌های تصادفی و غیر تصادفی سه هزار و ۷۰۹ نفر، اخطار بهداشتی ۶۶۹ نفر و اماکن بهداشتی تعطیل‌شده ۱۷ مورد بوده است.

 

بزرگ نیا  تعداد زائرین اماکن مذهبی و متبرکه را ۸۰۳ هزار و ۵۰۶ نفر، نمایشگاه‌های فرهنگی، هنری و صنایع‌دستی نوروزی را ۲۰ مورد عنوان و تصریح کرد: از آغاز اجرای طرح تاکنون ۸۸ هزار و ۹۵۲ نفر از موزه‌ها و ۲۳۴ هزار و ۲۲۸ نفر از اماکن تاریخی فرهنگی استان بازدید کرده‌اند.

 

وی تعداد گشت‌های انتظامی، راهور، پلیس‌راه و همیاران پلیس را ۲۰ هزار و ۵۵۶ مورد و گشت‌های کنترلی و نظارتی استان و شهرستان‌ها را ۷۲۰ مورد بیان کرد و گفت: تعداد بازدیدهای نظارتی انجام‌شده از واحدهای اقامتی، پذیرایی، دفاتر، صنوف مختلف عرضه مواد غذایی، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز حمل‌ونقل دو هزار و ۸۰۶ مورد بوده است.

 

بزرگ نیا تعداد گردشگران و بازدیدکنندگان از روستاها را ۷۵۴ هزار و ۱۰۰ نفر و اقامت یک‌میلیون  و ۳۹۸ هزار و ۹۴۰ نفر شب در روستاها اعلام کرد.

 


منبع : مهر

 

 

  

دیدگاه شما در مورد : میزان اقامت مسافران در مازندران از ۵.۶ میلیون نفر شب گذشت

میزان اقامت مسافران در مازندران از ۵.۶ میلیون نفر شب گذشت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر