صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آقای استاندار! غرض‌ورزی‌های روابط عمومی‌ات را پاسخگو باش/دود این‌کارها به چشم خودتان می‌رود

راحله حاجیان رئیس خانه مطبوعات ساری و یکی از قدیمی‌ترین خبرنگارن زن در مازندران که مسئولیت واحد رسانه شهرداری ساری را نیز به‌عهده دارد اعتراض‌نامه سرگشاده‌ای را خطاب به استاندار مازندران تحریر کرده است.

کد خبر : 38597

تاریخ انتشار : 29/12/1394 - 12:59


آقای استاندار! غرض‌ورزی‌های روابط عمومی‌ات را پاسخگو باش/دود این‌کارها به چشم خودتان می‌رود

به گزارش خط امید بهشهر، غرض‌ورزی‌های روابط عمومی استانداری مازندران در رأس با مدیریت آقای «هـ» که مدیرکل این مجموعه فقط از او حرف‌شنوی دارد، سبب شد تا در روز تجلیل استاندار مازندران چند رسانه پرمخاطب استان ازجمله پایگاه خبری بلاغ مازندران به‌عنوان پربازدیدترین پایگاه خبری شمال کشور به این جلسه دعوت نشوند.

راحله حاجیان رئیس خانه مطبوعات ساری و یکی از قدیمی‌ترین خبرنگارن زن در مازندران که مسئولیت واحد رسانه شهرداری ساری را نیز به‌عهده دارد در همین زمینه اعتراض‌نامه سرگشاده‌ای را خطاب به استاندار مازندران تحریر کرده است.

به‌نام آنکه حکمت آموخت

جناب آقای دکتر ربیع فلاح؛ استاندار محترم مازندران

با سلام و احترام

فاکنر نویسنده شهیر می‌گوید: «اشتباهی که یک‌بار انجام شود قابل چشم‌پوشی است اما چند بار که تکرار شد نه چون دیگر اشتباه نیست و یک قاعده است.»

اینک بسیاری از اصحاب رسانه چون این کمیته به این باور رسیده‌اند که آپارتاید رسانه‌ای حاکم بر استانداری مازندران قاعده‌ای مظفری‌ساخته است که صدالبته به‌جای ظفر، خسران و شکست در پی دارد چرا که تجربه ثابت کرده تبعیض مانا نیست و موفقیتی هم به‌دنبال ندارد!

با این همه شور بختانه شاهد تداوم آن و صدافسوس و دریغ ناظر سکوت جنابعالی هستیم حال آنکه دود شعله‌هایش بیش از همه چشم شاهدان و ساکتان این قاعده را می‌آزارد.

جناب آقای استاندار!

مایلم در ادامه این عریضه مشفقانه به استحضار برسانم اصحاب رسانه در هر کجایی تریبونی به‌شمار می‌آیند که قادرند پل مستحکمی باشند میان مردم و مسئولان پس ناگزیر باید پاس‌شان داشت و تکریم‌شان کرد تا در سایه تعاملی سازنده بتوان مسئولیت‌های خطیر را محقق ساخت اما اذعان بفرمایید رویه‌ای که از سوی روابط عمومی استانداری در پیش گرفته شده است هم این تعامل را خدشه‌دار می‌کند و هم مانع از انجام آن مسئولیت‌های خطیر می‌گردد به‎ویژه آنکه قربانیان این آپارتاید رسانه‌ای والسابقون رسانه هستند که نقش مهم و اثر گذاری در مهندسی نقشه راه رسانه‌ها دارند.

از دعوت گزینشی اصحاب رسانه در سفر رئیس جمهور محبوب دکتر روحانی به استان که مدت‌ها فضای استان را ملتهب کرد تا آخرینش نشست خبری جنابعالی که مورد انتقاد جدی تعداد زیادی از اصحاب رسانه و مدیران رسانه‌های مکتوب و مجازی قرار گرفت.

در پایان ذکر این مهم را ضروری می‌دانم به عرض برسانم پیش از این پیرامون بخشی‌نگری روابط عمومی به دفعات با جناب دکتر یونسی معاون محترم سیاسی امنیتی جنابتان گفت و گو گردید هر بار قول پیگیری و رسیدگی دادند اما چون از هزار وعده خوبان یکی وفا نکند و نکرد ناگزیر این عریضه به محضر حضرتعالی به رشته تحریر در آمد باشد که سنت‌شکنی گشته و این بار یکی از هزار وعده خوبان از جنس وعده‌های سر خرمن از آب در نیاید.

با تقدیم احترام راحله حاجیان روزنامه‌نگار


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : آقای استاندار! غرض‌ورزی‌های روابط عمومی‌ات را پاسخگو باش/دود این‌کارها به چشم خودتان می‌رود

آقای استاندار! غرض‌ورزی‌های روابط عمومی‌ات را پاسخگو باش/دود این‌کارها به چشم خودتان می‌رود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر