صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

یک بام و دوهوای فرمانداری و شهرداری

برای نصب بنر شهادت حضرت زهرا(س) ارزش و احترامی قائل نمی شوید یا دلتان را خوش کردید به نوروز باستانی!! که اجازه نصب داربست دادید؟؟

کد خبر : 38595

تاریخ انتشار : 28/12/1394 - 22:54


یک بام و دوهوای فرمانداری و شهرداری

به گزارش خط امید بهشهر، پس از اینکه با دستور یکی از مسئولین شهری و با همکاری دو نهاد دولتی بنرهای ایام شهادت حضرت زهرا(سلام الله علیها) جمع آوری شد، پاسخ مسئولین پس از کش و قوس های فراوان و رد وبدل کردن تقصیرها به گردن هم این شد که این عمل بر حسب انجام قانون!! صورت گرفته و زدن بنر با داربست در شهر خلاف قانون بوده و در صورت بروز چنین حرکتی داربست جمع خواهد شد.

 

حرکتی که خود مسئولین امر هم پی به خطای خود بردند و در صحبت هایی که حکم فرار به جلو را داشت یکدیگر را مقصر انجام این کار قلمداد میکردند در حالی که اگر این کار از روی قانون بوده باید محکم بر سر این حرکت خود می ایستادند و دستور عدم نصب مجدد داربست ها را می دادند ولی دیدیم که پس از پی بردن به اشتباه و خطای خود دستور نصب مجدد داربست ها و بنر ها صادر شد.

 

ولی این بار هم دم خروس بیرون زد تا مردم متوجه شوند که بالاخره باید قسم حضرت عباس را باور کنند یا دم خروس را؟؟؟ که امروز قانونی صادر میشود در جمع آوری داربست و روز دیگر بی تفاوت نسبت به زدن داربست!!!  آیا برای نصب بنر شهادت حضرت زهرا(س) ارزش و احترامی قائل نمی شوید یا دلتان را خوش کردید به نوروز باستانی!! که اجازه نصب داربست دادید؟؟

کجایند کسانی که در گفتار و نوشتار دم از قانون مداری می زدند و صفحات مجازی و رسانه ای خود را پر از شعارهای عوام فریبی کرده و بی دلیل و فقط برای منافع شخصی و حزبی خود از افراد و نهادها حمایت می کردند تا این ببینند که این قانون در قاموس آقایان جایی ندارد و فقط برای عده ای دم از قانون می زنند و آن را سرپوشی برای خطا و اشتباهات خود قرار می دهند. 

 

اگر به تعبیر این قانون مداران متظاهر این حرکت مسئولان(جمع آوری داربست های ایام شهادت حضرت زهرا(س)) بر حسب قانون صورت گرفته، چرا این قانون در ایام نوروز و برای داربست های نوروزی صورت نمی گیرد؟ آیا این داربست ها شامل این قانون نمی شود یا قدرت نهادهایی که این داربست ها را زدن بیشتر نیروهای مذهبی و انقلابی؟ یا شاید هم قانون در این چند روزه عوض شده و مردم بی اطلاع؟؟

 

ولی هرچه که باشد به مسئولان محترم توصیه میکنیم بهتر است مردم را بازیچه لفاظی ها و قانون گریزی های خودتان قرارندهید و با صداقت با مردم رفتار کنید چون از صدقه سر همین مردم است که امروز تکیه بر صندلی قدرت زده و مست در قدرت قانون های دلخواه خود را برای این مردم عزیز صادر می کنید.

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : یک بام و دوهوای فرمانداری و شهرداری

یک بام و دوهوای فرمانداری و شهرداری

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر