صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر:

هتل و مهمانپذیر برای اسکان مسافران در بهشهر نداریم

فرماندار بهشهر گفت: هتل و مهمان‌پذیری برای اسکان مسافران در بهشهر نداریم و تنها هتل این منطقه ۴۰ کیلومتر از شهر فاصله دارد.

کد خبر : 38570

تاریخ انتشار : 17/12/1394 - 22:17


هتل و مهمانپذیر برای اسکان مسافران در بهشهر نداریم

به گزارش خط امید بهشهر، سید خالق سجادی عصر دوشنبه در جلسه شورای آموزش‌وپرورش با انتقاد از وضعیت نداشتن هتل یا مهمانپذیر افزود: نیازمند ورود سرمایه‌گذاران در بخش هتل و مهمان‌پذیر هستیم و در شرایط فعلی و باوجوداینکه هتلی در شهر نیست وظیفه آموزش‌وپرورش برای اسکان مسافران نوروزی بسیار سنگین است.

فرماندار بهشهر ادامه داد: آماده کردن مدارس سطح شهرستان با امکانات رفاهی مناسب برای مسافران ازجمله مواردی است که باید با برنامه‌ریزی مناسب در این راستا وارد شویم.

سجادی گفت: باید امکانات و زیرساخت‌های اسکان مسافران و پذیرش آنان در شهرستان فراهم شود و در این راستا امیدواریم همه دستگاه‌ها به کمک ما شتافته و هلال‌احمر و دستگاه‌های متولی ویژه در این راستا وارد شوند.

امام‌جمعه بهشهر نیز با انتقاد از اینکه شهرستانی مثل بهشهر با پیشینه مشاهیر و بزرگان، تاریخی و ... از داشتن یک هتل برای اسکان محروم است، اظهار داشت: در این راستا مسئولان باید با دقت نظر بیشتری وارد شوند و از حضور سرمایه‌گذاران استقبال کنند.

حجت‌الاسلام سید عرب علی جباری گفت: از سرمایه‌گذاران حمایت می‌کنیم اما در همین راستا باید مراقبت شود که اینجا حیات خلوت برخی افراد نشود بلکه با سرمایه‌گذاری به مردم خدمت شود.

وی با تأکید بر توسل به قرآن و عترت گفت: این دو پشتوانه محکم برای هدایت بشریت هستند و بدون این دو امانت بزرگ، گمراهی و انحراف دامن‌گیر جامعه می‌شود.

مدیر آموزش‌وپرورش بهشهر نیز در سخنانی افزود: آموزش‌وپرورش با تمام توان برای اسکان مسافران آماده است و ۲۰ مدرسه با ۱۵۰ کلاس در این راستا آماده‌شده است.

قربانعلی اصغری گفت: اسکان نوروزی از برنامه‌های مهم در دست اقدام ما در پایان سال است که با برنامه‌ریزی در دست اقدام است و در این راستا ۴ نوع مدرسه با امکانات خاص در نظر گرفته‌شده است. 

  

دیدگاه شما در مورد : هتل و مهمانپذیر برای اسکان مسافران در بهشهر نداریم

هتل و مهمانپذیر برای اسکان مسافران در بهشهر نداریم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر