صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر جهاد كشاورزي شهرستان بهشهر :

کارآفرینی محور توسعه کشور است

مدیر جهاد كشاورزي شهرستان بهشهر : جستجوگری ، ریسک پذیری و استقلال طلبی از ویژگی های کارآفرینان است و کارآفرینی به عنوان محور توسعه کشور است .

کد خبر : 38563

تاریخ انتشار : 17/12/1394 - 10:10


کارآفرینی محور توسعه کشور است

به گزارش خط امید بهشهر، خلیل حقیقی در کارگاه آموزشی ترویجی کارآفرینی و توسعه کسب و کار ویژه زنان روستایی اظهار کرد : جستجوگری ، ریسک پذیری و استقلال طلبی از ویژگی های کارآفرینان است و کارآفرینی به عنوان محور توسعه کشور است .

 

وی با بیان اینکه کارآفرین مخاطره های یک فعالیت اقتصادی را سازماندهی و مدیریت می کند ، ادامه داد : کارآفرینی به عنوان یک پیشنهاد عملی است که می‌تواند زمینه رشد و توسعه اقتصادی را فراهم کند .
 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهشهر ، اولین قدم در کارآفرینی را پذیرش شرایط موجود دانست و افزود: کارآفرینان با استفاده از ظرفیت های نهفته، ایجاد کسب و کار جدید، بهبود کیفیت کالا و خدمات، توسعه و انتقال تکنولوژی و حل مشکلات اجتماعی می‌تواند نقش بسزایی در جامعه داشته باشد .
 

حقیقی با بیان اینکه فرآیند تولید محصول جدید ریسک مالی ، روحی و اجتماعی برای کارآفرینان به همراه خواهد داشت ، تصریح کرد : کارآفرینی زمانی بوجود می آید که اندیشه به کسب و کار تبدیل شود و ارزش اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی آن ملاحظه شود . 

  

دیدگاه شما در مورد : کارآفرینی محور توسعه کشور است

کارآفرینی محور توسعه کشور است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر