صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

صبری دو روزه برای قطع آب

آب آشامیدنی بهشهر که به دلیل مصرف غیر استاندارد از جمعه قطع شد، تا امروز(یکشنبه) وصل می شود.

کد خبر : 38557

تاریخ انتشار : 15/12/1394 - 23:10


صبری دو روزه برای قطع آب

به گزارش خط امید بهشهر، مدیر شرکت آب و فاضلاب شهرستان بهشهر گفت: حجم آب مصرفی بهشهر دیروز به دلیل شرایط مساعد آب و هوایی و شست ‎وشوهای نوروز به بالاترین حد خود رسید، که با خارج شدن یک حلقه چاه آب از مدار، افت فشار و قطعی آب را در منطقه به دنبال داشت.

 

علی مهدوی با بیان اینکه افت فشار و قطعی آب بیشتر مربوط به مناطق مرتفع چون خیابان امام (ره) و شهید مفتح بهشهر است، افزود: افراد این مناطق آب مصرفی خود را هنگام شب باید ذخیره کنند تا روز دچار چالش نشوند.

 

وی با بیان اینکه آب شهرستان بهشهر به دلیل نداشتن سفره زیر زمینی مناسب با کمبود 170 لیتری آب در ثانیه مواجه است، افزود: یک حلقه چاه آب به منظور افزایش ظرفیت آب منطقه در حال بهسازی و تعویض پمپ است که از دیگر دلایل قطعی و افت فشار آب محسوب می شود.

 

مدیر شرکت آب و فاضلاب شهرستان بهشهر با اعلام اینکه برای تامین نیاز آبی اهالی بهشهر 2 حلقه چاه تا کنون حفر شد و یک حلقه چاه نیز در دست اقدام است، گفت: برای تکمیل این طرح 2 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

 

به گفته وی چاه آبی که به دلیل نبود مدیریت مصرف، از مدار خارج شد، با تلاش شبانه ‎روزی متخصصان شرکت آب و فاضلاب، امروز و فردا وارد مدار می شود و وضعیت آب منطقه بهبود می یابد.


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

 

  

دیدگاه شما در مورد : صبری دو روزه برای قطع آب

صبری دو روزه برای قطع آب

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر