صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
بیانیه جمعیت رهپویان خطاب به شهروندان تهرانی؛

به رقیب در تهران تبریک می‌گوییم/ از گردش مسؤولیت‌ها استقبال می‌كنیم/ از مجریان گلایه داریم

جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، با صدور بیانیه ای با تبریک پیروزی رقبای جریان اصولگرا در شهر تهران، از مجریان انتخابات بخاطر اقدامات مشابه آنچه در دولت گذشته خود معترض آن بودند اظهار گله کرد.

کد خبر : 38537

تاریخ انتشار : 10/12/1394 - 23:43


به رقیب در تهران تبریک می‌گوییم/ از گردش مسؤولیت‌ها استقبال می‌كنیم/ از مجریان گلایه داریم

به گزارش خط امید بهشهر، جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، با صدور بیانیه ای خطاب به شهروندان تهرانی که به امضای علیرضا زاکانی، دبیرکل این جمعیت رسیده است، ضمن تشکر از کسانی که از ائتلاف اصولگرایان، حمایت های بی  دریغ و خالصانه کرده اند، اعلام کرد: نتیجه رقابت انتخاباتی را ماحصل تضارب آراء وخرد جمعی شهر وندان تهرانی می دانیم ودر مقابل آن خاضع هستیم واز گردش مسولیت ها استقبال می كنیم.

باسمه تعالی

مردم شریف و عزیز تهران

 با حمد و سپاس به درگاه پروردگار یکتا حضور گسترده شما را در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی ارج می‌نهیم و از حمایت‌های بی‌دریغ و خالصانه شما از ائتلاف اصولگرایان کمال سپاس و تشکر را داریم.
 
نتیجه رقابت انتخاباتی را ماحصل تضارب آرا و خرد جمعی شهروندان تهرانی می‌دانیم و در مقابل آن خاضع هستیم و از گردش مسئولیت‌ها استقبال می‌کنیم؛ اما از مجریان انتخابات به‌خاطر اقدامات مشابه آنچه در دولت گذشته خود معترض آن بودند، گله‌مند هستیم و قضاوت در مورد آن‌ را به افکار عمومی می‌سپاریم.
 
به تمام راه‌یافتگان به مجلس شورای اسلامی به‌خصوص رقبای جریان اصولگرا این پیروزی را تبریک گفته و آماده کمک همه‌جانبه به ایشان در راه خدمت به مردم هستیم.
 
و در آخر بر سر عهد خود با امام و شهدا برای پاسداری و مطالبه آرمانهای انقلاب اسلامی هستیم و در این مجاهدت خسته نخواهیم شد.

دبیر كل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی
علیرضا زاكانی


منبع : جهان

 

  

دیدگاه شما در مورد : به رقیب در تهران تبریک می‌گوییم/ از گردش مسؤولیت‌ها استقبال می‌كنیم/ از مجریان گلایه داریم

به رقیب در تهران تبریک می‌گوییم/ از گردش مسؤولیت‌ها استقبال می‌كنیم/ از مجریان گلایه داریم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر