صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

وقتی اصلاح‌طلبان ساری از سایه همدیگر هم می‎ترسند

اصلاح‌طلبان مرکز استان مازندران با حضور کوروش یوسفی به‌نوعی دچار تردید و دودلی شدند.

کد خبر : 38470

تاریخ انتشار : 02/12/1394 - 23:51


وقتی اصلاح‌طلبان ساری از سایه همدیگر هم می‎ترسند

به گزارش خط امید بهشهر، حضور داوطلب نمایندگی مجلس از طیف اصلاحات همانطور که پیش بینی می‌شد باعث ایجاد انشقاق در جبهه اصلاحات مرکز استان مازندران می‌شود، کوروش یوسفی هم در نشست خبری به این موضوع اذعان کرد و با حالتی گلایه‌وار از تعجیل اصلاح‌طلبان مازندران در اعلام لیست این طیف لب به اعتراض گشود.

طرح عبور از کوروش یوسفی در بدنه اصلاحات استان مازندران در حالی کلید خورد که وی از زمانی که بنا داشت پا در عرصه انتخابات مجلس بگذارد خودش را اصلاح‌طلب معرفی کرد و چشم امید به رأی جریان اصلاح‌طلب و یا حداقل کمک این جریان داشت.

اصلاح‌طلبان مرکز استان به جای کمک به یوسفی ـ در زمانی که به قول خودش برای اثبات حقانیت خویش تلاش می‌کرد ـ طرح عبور از یوسفی را کلید زدند و به‌راحتی از خیرش گذشتند و فرد دیگری را به جای وی در لیست قرار دادند و این موضوع در اولین روز بازگشتش به جریان انتخابات مورد سوال خبرنگاران قرار گرفت و خودش هم از اینکه در این لیست قرار نگرفت کمی متحیر و متعجب بود.

یوسفی امروز با حضور در نشست خبری درباره اقدامات انجام‌شده برای عبور از فیلتر شورای نگهبان اشاره کرد و در آخر هم از عملکرد شورای نگهبان نیز تقدیر کرد. 

کوروش یوسفی در پاسخ به سوال خبرنگاران که چرا با وجود فعالیت اصلاح‌طلبانه در لیست قرار نگرفتید، گفت: اصلاح‌طلبان باید در این ارتباط پاسخگو باشند.

وی بیان کرد: اصلاح‌طلبان در معرفی لیست کمی عجله کردند و احتمال اینکه در لیست بازنگری کنند وجود دارد. 

این داوطلب نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه ساری و میاندورود با اعلام اینکه بنده در جریان این لیست قرار نداشتم، افزود: به دلیل مشغله‌ای که داشتم پیگیر کارم در شورای نگهبان بودم و امروز متوجه شدم که در لیست قرار ندارم.

این موضوع نشان می‌دهد که حضور کوروش یوسفی مشکل جدی پیش روی اصلاح طلبان است، به حدی که یوسف‌نژاد به محض اطلاع از دریافت تایید صلاحیت کوروش یوسفی حاضر به برگزاری نشست با دامادی نشد و به‌نوعی دست رد به سینه وی زد و این موضوع نشان می‌دهد که لیست مطرح‌شده چندان مطرح نیست و افراد این طیف بیشتر تلاش دارند که هر کس گلیم خودش را از آب بیرون بکشد، منافع فردی افراد بیشتر از منافع جمع ارزش دارد و هر فردی دوست دارد خودش کرسی مجلس را کسب کند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : وقتی اصلاح‌طلبان ساری از سایه همدیگر هم می‎ترسند

وقتی اصلاح‌طلبان ساری از سایه همدیگر هم می‎ترسند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر