صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

ردپای پول‌های کثیف در ستاد یکی از کاندیدای اصلاح طلب در بهشهر

شنیده شده ستاد یکی از کاندیدای اصلاح طلب در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه اقدام به پخش کارت‌های هدیه 500هزار ریالی در بین افرادی کرده که در ستاد این کاندیدا حاضر شده بودند.

کد خبر : 38396

تاریخ انتشار : 02/12/1394 - 00:01


ردپای پول‌های کثیف در ستاد یکی از کاندیدای اصلاح طلب در بهشهر

به‌گزارش خبرنگار خط امید بهشهر، شنیده ها حکایت از آن دارد که ستاد یکی از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شرق مازندران کارت‌های هدیه 500 هزار ریالی را در بین افراد حاضر در ستاد پخش کرده است.

 

این عمل یادآور ورود پول‌های کثیف در عرصه انتخابات است و در حالی که اصلاح طلبان خود دایه‌دار مبارزه با فساد هستند ولی در ستادهای آنها شاهد اینگونه مسائل هستیم.

 

لازم به ذکر است که به گفته بسیاری از مردم وخواص، این نامزد انتخاباتی بیشترین هزینه را در بین نامزدهای دیگر انجام داده تا جایی که برای دو تابلو و تلویزیون شهری در نکا مبلغ 700 میلیون ریال هزینه کرده است.

 

در کنار تمام این هزینه‌های سرسام آور وسنگین، باید این نکته را هم اضافه کرد که امشب (شنبه) در ستاد این نامزد انتخاباتی اصلاح طلب مراسم رقص و پایکوبی در حضور این کاندیدا انجام شد که با حضور مأموران نیروی انتظامی سریعا این برنامه جمع و طرفداران و شخص نامزد انتخاباتی با دیدن مأموران نیروی انتظامی شروع به فرستادن صلوات کردند.

 

متأسفانه انجام این قبیل فعالیت‌ها در ستادهای انتخاباتی به دور از چشم ناظران برگزاری انتخابات به یک عادت بسیار زشت و ناپسند بدل شده که حضور و ورود جدی‌تر نیروی محترم انتظامی و مسئولان اجرایی انتخابات را در این زمینه می‌طلبد.    

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : ردپای پول‌های کثیف در ستاد یکی از کاندیدای اصلاح طلب در بهشهر

ردپای پول‌های کثیف در ستاد یکی از کاندیدای اصلاح طلب در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر