صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اقدامات تحریک آمیز نماینده رد صلاحیت شده در حوزه انتخابیه شرق مازندران

با شروع تبلیغات انتخابات و شورو حال مردم نسبت به انتخابات یکی از نامزدهای رد صلاحیت شده در انتخابات مجلس شورای اسلامی برای چندمین بار در روزهای اخیر اقدام به شایعه تأیید صلاحیت خود در این حوزه انتخابیه کرده است.

کد خبر : 38374

تاریخ انتشار : 01/12/1394 - 17:11


اقدامات تحریک آمیز نماینده رد صلاحیت شده در حوزه انتخابیه شرق مازندران

به‌گزارش خط امید بهشهر، یکی از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی که از سوی شورای نگهبان رد صلاحیت شده است برای چندمین بار در روزهای اخیر با اعلام شایعه گرفتن تأیید صلاحیت خود در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه موجب تحریک هواداران خود برای برگزاری جشن و حضور در تبلیغات انتخاباتی شد.

 

این نامزد مجلس که از قضا به طور خانوادگی هم در انتخابات ثبت نام کرده بودند و همه آنها توسط شورای محترم نگهبان رد صلاحیت شده بودند، این روزها با پخش این شایعه در صدد جلب توجه و همچنین حفظ کردن طرفداران خود است تا به ستادهای انتخاباتی رقیب نروند.

 

این مسئله در حالی است که این فرد تمام واسطه‌ها و رایزنی‌های گسترده خود را به کار گرفته تا بوسیله آنها تأیید صلاحیت شود ولی این اقدامات هنوز موجب تأیید صلاحیت وی نشده و این شخص هم از این مسئله آگاه است اما با این وجود اصرار وی بر پخش این شایعه جای بسی تعجب و البته نگرانی در اقدامات خلاف امنیتی در این حوزه انتخابیه دارد.  

  

دیدگاه شما در مورد : اقدامات تحریک آمیز نماینده رد صلاحیت شده در حوزه انتخابیه شرق مازندران

اقدامات تحریک آمیز نماینده رد صلاحیت شده در حوزه انتخابیه شرق مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر