صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر:

اگر کسی می‌گوید مسئولان کاری نکردند، بیاید هزارجیریب بهشهر را ببیند

امام جمعه بهشهر گفت: انتشار صحبت‌هایی مانند «اگر آقای کاندیدا رای گرفت، دیگر پشت سرش را نگاه نمی‌کند»، این‌ها درست نیست، صحبت‌ها باید همراه با تقویت نظام و مسئولان باشد.

کد خبر : 38326

تاریخ انتشار : 30/11/1394 - 23:38


اگر کسی می‌گوید مسئولان کاری نکردند، بیاید هزارجیریب بهشهر را ببیند

به‌گزارش خبرنگار خط امید بهشهر، سید عربعلی جباری امام جمعه شهرستان بهشهر در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گفت: مردم باید حضور خودشان در انتخابات را جدی بگیرند و نسبت به آن دغدغه داشته باشند چون این انقلاب و نظام برای مردم است و انقلاب ما با تکیه بر مردم در تمام صحنه‌ها حضور داشته است.

 

 

وی افزود: دشمن قصد دارد تا با القا شبهات در ذهن مردم، بین آحاد جامعه نفوذ کند وبا تعبیراتی چون «مگر مجلس برای مردم چه کار کرده است؟» و «مجلس خبرگان مگر چه کار میکند» مردم را نسبت به شرکت در انتخابات مأیوس کند اما مردم همانگونه که در انقلاب به جمهوری اسلامی آری گفتند همانگونه و با روحیه انقلابی در انتخابات شرکت کنند.

 

 

جباری خاطر نشان کرد: بنده بارها اعلام کرده‌ام که از هیچ یک از نامزدهای انتخابات حمایت نخواهم کرد اما مردم باید بدانند معیارهایی برای انتخاب اصلح وجود دارد که عبارت است از فردی که تابع ولایت فقیه باشد، چشمش به دنبال غرب و آمریکا نباشد و خود را خدمتگزار مردم بداند.

 

 

امام جمعه بهشهر خطاب به نامزدهای انتخاباتی و طرفداران آنها گفت:  انتشار صحبت‌هایی مانند «اگر آقای کاندیدا رای گرفت، دیگر پشت سرش را نگاه نمی‌کند»، این‌ها درست نیست، صحبت‌ها باید همراه با تقویت نظام و مسئولان باشد گاهی که به مناطق بالادست بهشهر می‎روم و امکانات را می‎بینم، با خود می‎گویم، اگر عده‎ای فکر می‎کنند که انقلاب هیچ‌کاری در هیچ کجا انجام نداده است، بیایند و هزارجریب بهشهر را ببیند.

 

 

وی خطاب به کسانی که ایران را مقصر نا امنی در منطقه میدانند گفت: آیا تاکنون شنیده‌اید گروه‎هایی که دم از اسلام می‎زنند، یک عملیات انتحاری علیه اسرائیل انجام داده باشند، کسانی که می‌گویند مقصر شیعیان و ایران است، آیا کشور ما مقصر است یا آن کشوری که در خانه خود حادثه منا را به وجود آورده یا مجاهدان را گردن زده و در بیرون از خانه نیز افرادی خائن نقاب‌دار را بسیج کرده تا با چاقو سر بی‎گناهان را از بدن جدا کنند؟

 

 

امام جمعه بهشهر در پایان با توصیه به همه‌ نمازگزاران به رعایت تقوا تصریح کرد: تقوای فردی یعنی انسان رابطه خود را با ذات مقدس خداوند محکم کرده و از مسیر و صراط تخطی نکند و  تقوای سیاسی یعنی هر که در میدان سیاست قدم گذاشته باید صادقانه، دلسوزانه و دردمندانه به امورات مردم رسیدگی کرده و از تزویر، دروغ، حیله و ارتکاب خطا و لغزش‌ها به دور باشد.  

  

دیدگاه شما در مورد : اگر کسی می‌گوید مسئولان کاری نکردند، بیاید هزارجیریب بهشهر را ببیند

اگر کسی می‌گوید مسئولان کاری نکردند، بیاید هزارجیریب بهشهر را ببیند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر