صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

حاشیه‌های تبلیغات انتخاباتی در بهشهر

حاشیه‌های انتخاباتی دومین روز از شروع تبلیغات انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را دنبال می‌کنیم.

کد خبر : 38324

تاریخ انتشار : 30/11/1394 - 16:02


حاشیه‌های تبلیغات انتخاباتی در بهشهر

به‌گزارش خط امید بهشهر، در دومین روز از شروع تبلیغات انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی شاهد حاشیه‌های تبلیغاتی بودیم.

 

*با توجه به قانون تبلیغات انتخاباتی شهرستان که توسط هیئت اجرایی صادر شده نصب عکس و پوستر نامزدهای انتخاباتی بر روی دیوارهای عمومی و دولتی ممنوع است ولی مشاهده شده که بعضی از نامزدهای انتخابات این قانون را زیر پا گذاشته وعکس‌های خود را بر روی مکانهای عمومی و دولتی نصب کرده‌اند.

 

 

همچنین یکی از مواردی که توسط هیئت اجرایی شهرستان بعنوان قانون صادر شده جلوگیری از نصب داربست در پیاده‌روهاست که این مورد هم توسط بعضی از نامزدهای محترم انتخابات نقض شده است.

 

 

*یکی از مواردی که در نماز جمعه این هفته شهرستان بهشهر به چشم می‌خورد حضور نامزدهای محترم انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه در نمازجمعه بود که تا به امروز حضور گسترده این افراد در نمازجمعه بدین شکل سابقه نداشته است.

 

 

*توزیع گسترده عکس و بروشورهای تبلیغاتی نامزدهای محترم انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی در نمازجمعه این هفته یکی دیگر از مواردی است که در دومین روز تبلیغات به‌چشم می‌خورد.

 

 

*در میان توزیع گسترده عکس‌های نامزدهای انتخابات، یکی از موارد ناپسند بعد از پخش عکس‌ها، ریختن این اقلام تبلیغاتی در کف خیابان بود که جلوه ناپسندی را به فضای شهری داده بود.

 

 

 

 

* حضور طرفداران نامزدهای محترم در کنار آنها و حرکت دسته‌جمعی هریک از نامزدها به طرف ستادهای انتخاباتی خود به همراه طرفدارانشان یکی از مواردی بود که بعد از پایان یافتن نماز جمعه به‌چشم می‌خورد.

 

 

*احوالپرسی گرم همراه با لبخند دلنشین بعضی از نامزدهای محترم انتخابات مجلس شورای اسلامی با مردم یکی از موارد جذاب و مورد توجه بود.

 

 

*عکس گرفتن افرادی که از طرف ستاد نامزدهای انتخاباتی برای این‌کار مشخص شده بودند از نامزد مورد حمایت خود در بین مردم و در صف نماز از نکات جالب توجه بود که بلافاصله در فضای مجازی و کانال‌های ارتباطی این نامزدها در حال پخش بود.

 

 

*شور و حال انتخاباتی در بین مردم و بحث‌ها و گفتگوهای آنها در حمایت از نامزدهای انتخاباتی مورد حمایت خود از موارد بسیار جالب و فراوان در نماز جمعه بود تا جایی که بعضی از نمازگزاران به جای گوش دادن به خطبه‌های نماز جمعه مشغول بحث و جدل در مورد انتخابات بودند.

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : حاشیه‌های تبلیغات انتخاباتی در بهشهر

حاشیه‌های تبلیغات انتخاباتی در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر